انتخاب شد:

پروتئین Cas9 Nickase H840A

پروتئین Cas9 Nickase H840A

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

پروتئین Cas9 Nickase H840A

مشخصات محصول

سیستم CRISPR / Cas9 (تناوب ‌های کوتاه پالیندروم فاصله‌دار منظم خوشه‌ای) جدیدترین ابزار اندونوکلئاز با قابلیت هدایت RNA در ویرایش ژنوم است که امکان ایجاد اختلال و جایگزینی ژنومی بسیار خاص را فراهم می کند.

یکی از دغدغه هایی که در رابطه با CRISPR Cas9 فعلی وجود دارد این است که اثرات احتمالی خارج از هدف نوکلئاز Cas9 است. برای مقابله با اثرات خارج از هدف اصلی این سیستم، Cas9 Nickase H840A با جهش H840A در حوزه نوکلئاز HNH توسعه داده شد. برخلاف نوکلئاز Cas9، این فرم جهش یافته به جای شکاف دو رشته ای (DSB) ، یک شکاف تک رشته ای ایجاد می کند.

از آنجا که تک شکاف DNA به سرعت توسط ماشین های سلولی با فیدلیتی بالایی ترمیم می شوند، سیستم برای ایجاد همان اختلال ژنومیک نوکلئاز Cas9 به دو شکاف در کنار هم احتیاج دارد.

این ویژگی به طور موثر توالی شناسایی را به جای 20 نوکلئوتید به 40 می رساند، و در نتیجه، احتمال اثرات خارج از هدف به صفر نزدیک می شود. بنابراین، سیستم CRISPR دو نیکاز ویژگی بی نظیری را برای تأمین سخت ترین نیازهای تجربی ارائه می دهد.

نوکلئاز Cas9 از استرپتوکوک پیوژن مشتق شده و مخفف saCas9 می باشد. همچنین متداول ترین نوع Cas9 است.

دلیل محبوبیت spCas9 ، two-fold بودن آن است. توالی PAM spCas9 5’-NGG در ژنوم بسیار زیاد است و همین سبب می شود تا تقریباً هر ژنی را بتواند مورد هدف قرار دهد. همچنین آنزیم spCas9 در مقایسه با سایر آنزیم ها به طور متوسط دارای بازده بالاتری در درون بدن است.

 

SKUK036
نوع Casنیکاز
منبع CasspCas9
نشانگر پروتئین Casبدون  GFP
منبعE. coli
نامCas9H840A ، (Cas9 (H840A، اندونوکلئاز (Cas9 (H840A مرتبط با CRISPR از استرپتوکوک پیوژن
مقدار واحد8 میکروگرم (50 پیکو مول / 50 میکرولیتر)
غلظت محصول1000 نانو مولار، 160 میکروگرم در میلی لیتر
فرمتآنزیم همراه با بافر 10x
ذخیره سازی بافر10 میلی مولار Tris-HCl، 0.1 میلی مولار EDTA ، 1 میلی مولار DTT، 300 میلی مولار NaCl و 50٪ (v / v) گلیسرول.
ذخیره سازینگهداری در دمای 20- درجه سانتی گراد
احتیاطاین محصول فقط برای تحقیقات آزمایشگاهی توزیع می شود.

برای استفاده تشخیصی مناسب نیست.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پروتئین Cas9 Nickase H840A”
بستن منو
×

سبد خرید