انتخاب شد:

پروتئین Cas9 Null Mutant GFP NLS

پروتئین Cas9 Null Mutant GFP NLS

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

پروتئین Cas9 Null Mutant GFP NLS

مشخصات محصول

سیستم CRISPR / Cas9 (تناوب ‌های کوتاه پالیندروم فاصله‌دار منظم خوشه‌ای) جدیدترین ابزار اندونوکلئاز با قابلیت هدایت RNA در ویرایش ژنوم است که امکان ایجاد اختلال و جایگزینی ژنومی بسیار خاص را فراهم می کند.

پروتئین Cas9 توانایی اتصال به DNA ژنومی را از طریق gRNA حفظ می کند (جفت سازی پایه DNA ژنومی)، با این حال، بر خلاف Cas9 Nuclease و Cas9 Nickase، که می توانند به ایجاد اختلال دائمی در ژن دست یابند،Cas9 Null Mutant هیچ تغییری در ژنوم ایجاد نمی کند.

علاوه بر این، اتصال Null Mutant می تواند به عنوان مانعی برای جلوگیری از رونویسی (ژن) عمل کند، بنابراین می تواند یک ابزار مفید برای دستیابی به تخریب برگشت پذیر بیان ژن ارائه دهد.

Cas9 از باکتری Streptococcus pyogenes مشتق شده است و مخفف آن spCas9 می باشد. spCas9 متداول ترین نوع Cas9 است. همجوشی Cas9 با GFP امکان تأیید بصری ترانسفکشن و همچنین تأیید پاکسازی Cas9 از سلول را فراهم می کند. همچنین Cas9 Null Mutant GFP می تواند برای کاربرد های مختلف نظیر FACS و غربالگری استفاده شود. Cas9 D10A Null Mutant GFP NLS حاوی توالی لوکالیزاسیون هسته ای آنتی ژن SV40 T در انتهای پروتئین C است.

 

SKUK086
نوع Casجهش صفر
منبع CasspCas9
نشانگر پروتئین CasGFP
منبعE. coli
نامdCas9-GFP، Cas9d-GFP، spCas9d-GFP، Cas9 Double Mutant GFP، Cas9-GFP کمبود نوکلئاز
مقدار واحد9.5 میکروگرم (50 پیکو مول / 50 میکرولیتر)
غلظت محصول1000 نانو مولار، 188 میکروگرم در میلی لیتر
فرمتآنزیم همراه با بافر 10x
ذخیره سازی بافر10 میلی مولار Tris-HCl، 0.1 میلی مولار EDTA ، 1 میلی مولار DTT، 300 میلی مولار NaCl و 50٪ (v / v) گلیسرول.
ذخیره سازینگهداری در دمای 20- درجه سانتی گراد
احتیاطاین محصول فقط برای تحقیقات آزمایشگاهی توزیع می شود.

برای استفاده تشخیصی مناسب نیست.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پروتئین Cas9 Null Mutant GFP NLS”
بستن منو
×

سبد خرید