انتخاب شد:

نرم افزار تصویر بردای cellSens المپیوس

نرم افزار تصویر بردای cellSens المپیوس

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

نرم افزار تصویر بردای cellSens المپیوس

تصویر برداری همراه با گردش کاری یکپارچه

پلتفرم Olympus cellSens برای شما کنترل کاملی بر چگونگی نمایش و محل قرار گیری آیکون ها، نوار ابزار (toolbars) و کنترلر ها ایجاد می کند و همچنین نرم افزار را قادر می سازد تا برای رفع نیازهای تحقیقاتی شما دائما در حال آپدیت و  پیشرفت باشد و همچنین خود را با نیازهای مختلف و رفع آن ها سازگار سازد.

پکیج های مختلف cellSens:

cellSens Entry

cellSens Entry راه حلی ایده آل و مناسب برای محققانی است که مایل به دستیابی به اسناد و تصاویر دیجیتال هستند. این پلت فرم تمام ابزارهای مورد نیاز برای دستیابی به تصویر ساده را نیز ارائه می دهد.

cellSens Standard

نسخه نرم افزاری cellSens Standard المپیوس بر روی پکیج cellSens Entry ساخته می شود و با بهره گیری از فرآیندهای تصویر برداری پیشرفته مانند تایم لپس و آپشن کنترل اجزای متحرک و موتورایز میکروسکوپ و اتچمنت ها، یک خروجی فراتر از یک تصویر ارائه می دهد.

cellSens Dimension

کامل ترین عضو خانواده  cellSens المپیوس، CellSens Dimension می باشد که دارای تصویر برداری کاملاً اتوماتیک، ابزارهای تحلیلی قدرتمند و ابزارهای کاربردی دیگر می باشد.

آزمایشات 5 بعدی (5D Experiment Acquisition)

شما می توانید با استفاده از ابزارهایی مانند (GEM)  Graphic Experiment Manager و Well Navigator تصاویری 5 بعدی ضبط کنید و همچنین این محصول کمک می کند تا اطلاعات را به روشی کاربر پسند به تصویر بکشید.

پردازش تصویر و اشتراک گذاری تصاویر

شما می توانید داده های واقعی را در تصاویر خود با استفاده از ابزار TruSight deconvolution  و سایر تکنیک های پردازش تصویر کشف و بررسی کنید. همچنین به راحتی با استفاده از مد Conference نتایج تصاویر را با دیگران به اشتراک بگذارید یا داده ها را در گزارش های از پیش تنظیم شده قرار دهید.

دارای ابزارهای تحلیلی قدرتمند

شما می توانید به طور داینامک با تصاویر خود، کار کنید تا بیشترین داده ها را برای نتایج آزمایشگاهی معتبر استخراج کنید. همچنین می توانید به وسیله ی نرم افزار دیپ لرنینگ (TruAI) تجزیه و تحلیل سگمنت پیشرفته ای داشته باشید. همچنین شما می توانید با استفاده از ابزار Macro Manager تمامی گردش کاری را در طول تجزیه و تحلیل تصاویر، بطور کاملا خودکار انجام دهید.

دارای رابط کاربری قابل برنامه ریزی

می توانید تنظیمات مورد نظر خود را برای و تجزیه و تحلیل تصاویر انتخاب کنید و یا با استفاده از مجموعه ابزار My Functions طرح تنظیمات مورد نظر خود را ایجاد کنید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “نرم افزار تصویر بردای cellSens المپیوس”
بستن منو
×

سبد خرید