انتخاب شد:

کیت DNA dA-Tailing

کیت DNA dA-Tailing

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

کیت DNA dA-Tailing

شماره کاتالوگ: E009

واحد: ۲۵ واکنش

توضیحات محصول: کیت DNA dA-Tailing به طور کارآمد یک dAMP غیر الگو (dA) را به انتهای 3’ قسمت قطعه با انتهای صاف DNA اضافه می‌کند. این ترکیب’3-dA از تشکیل کانکاتامر جلوگیری می‌کند و قطعه DNA را برای لایگشن‌های بعدی آداپتورها یا وکتورهای کلونینگ که دارای اورهنگ یا برآمدگی‌ها‌ی ’3-dT مکمل هستند‌،‌ آماده می‌کند. قطعه کلنو (3 → 5 ′ Exo-) در این کیت،’3-dA را از طریق فعالیت DNA پلیمراز خود اضافه می‌کند. این آنزیم فاقد فعالیت اگزونوکلئاز 5’→3’ است و جهش‌ها‌یی دارد که به طور موثر فعالیت اگزونوکلئاز 3’→5’ ذاتی را از بین می‌برد‌،‌ بنابراین از تخریب این 3′-dA جلوگیری می‌کند. این کیت برای تهیه اورهنگ‌ها یا برآمدگی‌ها‌ی سازگار برای مرحله بعدی آماده سازی نمونه DNA برای تعیین توالی نسل جدید (NGS) بهینه شده است. آنزیم قطعه کلنو (3 ′ → 5 ′ Exo-) نیز به صورت آنزیم مستقل (با شمار ه کاتالوگE038) در دسترس است.

برنامه‌ها‌ی کاربردی

  • آماده سازی نمونه DNA
  • امکان ایجاد dA-Tailing از ۱ تا ۵ میکروگرم DNA با انتهای صاف

 

شرایط نگهداری: تمام اجزا را در دمای ۲۰- درجه سانتی‌گراد در فریزر بدون یخ زدگی نگهداری کنید. تمام اجزای سازنده از زمان حمل و نقل در صورت نگهداری و استفاده صحیح به مدت ۱ سال پایدار هستند.

بافر ذخیره سازی: ۲۵ میلی‌مولار Tris-HCl (pH 7.5)‌،‌ ۰٫۱ میلی‌مولار EDTA‌،‌ ۱ میلی‌مولار DTT و ۵۰٪ (درصد v / v) گلیسرول.

نکات محصول: یک واحد از این محصول به عنوان مقدار قطعه کلنو (3 “→ 5 ‘Exo-) تعریف شده است که ترکیب ۱۰ نانومول dNTP در ماده نامحلول در اسید را در زمان ۳۰ دقیقه و در دمای ۳۷ درجه سانتی‌گراد با استفاده از پلی (dA-dT) کاتالیز می‌کند. dA) -dT) پلی به عنوان یک الگو: آغازگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

احتیاط: این محصول فقط برای تحقیقات آزمایشگاهی توزیع می‌شود و برای استفاده تشخیصی مناسب نیست.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کیت DNA dA-Tailing”
بستن منو
×

سبد خرید