انتخاب شد:

منبع نوری المپیوس مدل EasyLED

منبع نوری المپیوس مدل EasyLED

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

منبع نوری المپیوس مدل EasyLED

منبع نوری المپیوس سری EasyLED یک منبع نوری ارگونومیک و مناسب برای میکروسکوپهای استریو است. ادغام LED هایی با روشنایی بالا و کنترلرهای الکترونیکی روشنایی، سبب می شود تا صرفه جویی و سهولت در استفاده ی حداکثری را در فضای کاری خود تجربه کنید، زیرا عملکرد سیستم به جای اینکه از طریق باکسهای کنترل کننده که در جای دیگری تعبیه شده اند کنترل شود، مستقیما از طریق میکروسکوپ کنترل می شود. همچنین از آنجایی که هیچ فن خنک کننده ای وجود ندارد، نویز و لرزشی نیز در فریم میکروسکوپ وجود ندارد.

LED ها و کنترلر الکترونیکی روشنایی

با استفاده از جدیدترین تکنولوژی SCHOTT دارای LED هایی با روشنایی بالا و کنترلر الکترونیکی روشنایی می باشد. این ویژگی، موجب صرفه جویی در فضای میز کار و عملکردی آسان و ارگونومیک مستقیما روی میکروسکوپ می شود.

دارای انعطاف پذیری در حالات نوری مختلف

سیستم EasyLED المپیوس، شامل چراغ های نقطه ای، چراغ های حلقه ای و یک صفحه نور عبوری، برای تطبیق پذیری با هر کاربردی می باشد. همچنین دارای قابلیت ایجاد نور سگمنتال (قطعه ای) نیز می باشد.

بدون فن خنک کننده (بدون صدا و لرزش)

به واسطه ی تکنولوژی و طراحی بدون فن، EasyLED ها بی صدا و بدون لرزش هستند و می توانند در اتاق های تمیز (کلین روم) و همچنین شرایط عمومی آزمایشگاهی مورد استفاده قرار گیرند.

دارای قابلیت تنظیم شدت روشنایی الکترونیکی پیوسته از صفر تا 100٪

منبع نوری المپیوس سری EasyLED، دارای قابلیت دایمینگ الکترونیکی پیوسته از صفر تا 100٪ می باشد. این ویژگی قابلیت انعطاف پذیری و کنترل بالایی را در اختیار کاربر قرار می دهد تا کاربر بتواند میزان روشنایی مورد نیاز در سطح دقیق را، برای نمونه های مختلف تنظیم کند.

دارای طول عمر 50،000 ساعت

محفظه های فلزی آنودایز شده با استحکام و مدیریت حرارت با طراحی مناسب، می تواند روشنایی فوق العاده و طول عمر 50،000 ساعت را ارائه دهد و این امر باعث می شود که دیگر نیازی به تعویض LED ها نباشد.

نور سفید خنثی

نور با پاور DCسری EasyLED نوری سفید خنثی (تقریباً 5،600 کلوین) می باشد و کاملاً عاری از سوسو زدن و پرش است. این نور سفید خنثی سبب می شود تا تصاویری با تطابق رنگی عالی تولید شود و همچنین برای استفاده با دوربین دیجیتالی نیز مناسب است.

بستن منو
×

سبد خرید