انتخاب شد:

میکروسکوپ المپیوس IXplore Pro

میکروسکوپ المپیوس IXplore Pro

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

میکروسکوپ المپیوس IXplore Pro

تصویربرداری خودکار برای دقت و بهره وری بیشتر در آزمایشات

سیستم میکروسکوپ المپیوس IXplore Pro برای مشاهده خودکار چند بعدی و انجام آزمایش بطور آسان طراحی شده است، این سیستم همچنین جمع آوری داده ها را بی دردسر و به دست آوردن یکپارچه تصاویر پانوراما و چند کاناله را تسهیل می کند.

سهولت در استفاده

Graphical Experimental Manager) GEM) نرم افزار cellSens Dimension مشاهده چند بعدی کاملاً اتوماتیک (X ، Y ، Z ، T، طول موج و موقعیت ها) را ارائه می دهد و ستاپ آزمایش را برای کاربر آسان می کند.

دارای سخت افزار دقیق و قابل اعتماد

قابلیت فوکوس خودکار

نقشه فوکوس مولتی پوینت نرم افزار cellSens امکان فوکوس خودکار را در مناطق وسیع تصویر با چندین لنز فراهم می کند، و همچنین فوکوس را هنگام حرکت و ردیابی نمونه، آسان تر می کند.

استیج اولتراسونیک با دقت بالا (IX3-SSU)

با دریفت کم حرارت و دقت بالا، استیج اولتراسونیک قابلیت اطمینان بسیار خوبی را برای دستیابی به تایم لپس ارائه می دهد. نگهدارنده های نمونه، اسلایدها یا ظروف را فیکس می کنند تا قابلیت تکرار در هنگام مشاهدات با بزرگنمایی زیاد و مولتی پوینت را فراهم کنند.

نور فلورسانس یکنواخت

منبع نور فلورسانس (IX3-RFALFE) دارای یک سیستم لنز fly-eye است که می تواند نور را یکنواخت توزیع کند. این سیستم برای کل زمینه دید، نور مناسب و همگونی را فراهم می کند که برای کاربردهای stitch و بهم چسباندن تصاویر کاملا مناسب است.

Well Plates با استفاده ی آسان

Well Plate Navigator وDatabase solutions برای نرم افزار cellSens ، اسکرینینگ مناسب در حین آزمایش را تسهیل می کنند. همچنین این دو ابزار می توانند کارایی مشاهده و تجزیه و تحلیل تصاویر Well Plate با مقدار زیادی داده را بهبود بخشند. اطلاعاتی مانند تاریخ ، نام فایل یا شماره well plate  با آیکون هایی به راحتی قابل انتخاب هستند. این راه حل ها همچنین امکان تجزیه و تحلیل پیوسته تصاویر انتخاب شده را با استفاده از رابط کاربری گرافیکی Well Plate (GUI) فراهم می کنند.

دکانولوشن سریع

نرم افزار  cellSens Dimension المپیوس شامل رفع و کاهش خطای لایو به صورت دو بعدی برای پیش نمایش را داشته و امکان تمرکز بهتر برروی نمونه هایی با قطر بیشتر را فراهم می کند. دکانولوشن TruSight برای تعیین مجدد نور خارج از محدوده ی فوکوس در دسترس می باشد که برای مشاهده ی جزئیات بیشتر از آن استفاده می شود. TruSight برای ایجاد رزولوشن، کنتراست و دامنه دینامیک بهبود یافته با سرعت بالا از طریق پردازش GPU، از الگوریتم دکانولوشن استفاده می کند.

ساده سازی گردش کار

آبجکتیو سری LUCPLFLN، به ویژه مدل UCPLFLN20XPH (NA 0.7)، برای مشاهده با استفاده از ظروف آزمایشگاهی پلاستیکی مناسب هستند. آبجکتیوهای با وضوح بالا نظارت بر روند تکثیر سلول را برای شما فراهم می کند و کنتراست بهینه را در منطقه وسیعی از دید شما ارائه می دهد. این خصیصه سبب می شود تا شما بتوانید علاوه بر ظروف شیشه ای، با استفاده از ظروف پلاستیکی نیز تصویربرداری کنید.

آنالیز پیشرفته

تصاویر را می توان با نرم افزار cellSens به راحتی به داده های آماری تبدیل کرد. این نرم افزار از ویژگی های مربوط به منطقه مورد نظر، تجزیه و تحلیل فاز و شمارش سلول برخوردار است. همچنین شما می توانید با یک کلیک داده های اندازه گیری خام را به نرم افزار Microsoft Excel یا cellSens workbook انتقال دهید.

بستن منو
×

سبد خرید