انتخاب شد:

میکروسکوپ المپیوس IXplore Spin

میکروسکوپ المپیوس IXplore Spin

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

میکروسکوپ المپیوس مدل IXplore Spin

تصویربرداری کانفوکال از سلول دینامیک

واحد اسکترینگ میکروسکوپ المپیوس مدل IXplore Spin به تولید یک میدان دید بزرگ، دستیابی سریع به تصویربرداری سه بعدی کانفوکال و زنده ماندن طولانی مدت سلول در آزمایشات تایم لپس کمک می کند.

تصویربرداری کانفوکال با سرعت بالا

واحد اسکترینگ Yokogawa CSU-W1 به شما کمک می کند تا تصاویر کانفوکال با سرعت بالا و میدان دید بزرگتر از میکروسکوپ های کانفوکال قدیمی و معمولی را بدست آورید. برای بهبود وضوح تصویر، کنتراست و دامنه دینامیک برای تصاویر سه بعدی کاملاً شفاف، حتی در عمق مشاهده بیشتر، می توان از الگوریتم های تجزیه تکنیکی Olympus ’TruSight استفاده کرد.

کاهش فوتوتوکسیتی

دیسک اسکترینگ که برای آزمایش های مربوط به سلول های زنده طراحی شده است، فوتوتوکسیتی و بلیپچینگ را کاهش می دهد. کنترل کننده real-time  (U-RTCE) در به دست آوردن خودکار سرعت و دقت دستگاه را یاری می کند، در حالی که سیستم TruFocus تمرکز را برای هر فریم حفظ می کند و باعث کاهش فشار زیستی به نمونه در هنگام دستیابی به تصاویر می شود.

تصویربرداری سه بعدی با دقت بالا

دیسک سوزنی در حال چرخش Yokogawa کنتراست تصویر عالی در عمق بیشتری برای تصویربرداری از نمونه های ضخیم تر ایجاد می کند. علاوه بر این، سیستم IXplore Spin آبجکتیو با ایمرسیون روغن سیلیکون با دیافراگم بالا را با تنظیم اصلاح انحراف کروی ارگونومیک ترکیب می کند تا جمع آوری نور عالی و تطابق رنگی لازم را فراهم کند. این عناصر، سیستم IXplore Spin را برای محققانی که نیاز به تصویربرداری از سلول های زنده با وضوح بالا دارند، بدون کاهش سرعت، دقت یا کیفیت تصویر، انتخاب درستی می کند.

قابلیت ارتقا به SpinSR

سیستم میکروسکوپ المپیوس مدل IXplore برای پاسخگویی به نیازهای تحقیقاتی در حال پیشرفت شما طراحی شده است. ماژول رزولوشن فوق العاده SpinSR به عنوان یک نسخه برتر برای هر سیستم موجود Olympus IXplore در دسترس است و می تواند متناسب با بودجه شما پیکربندی شود.

تصویربرداری کانفوکال چند رنگ بطور همزمان

کامباینر لیزر IXplore Spin از دو تا شش خط لیزر است. در صورت نیاز به سرعت بالاتر و پهنای باند گسترده تر، آپشن دوربین دوگانه برای پشتیبانی از تصویربرداری همزمان چند کاناله در دسترس است. طول موج های تحریک موجود شامل 405 نانومتر، 445 نانومتر، 488 نانومتر، 514 نانومتر، 561 نانومتر و 640 نانومتر می باشد

کنتراست بالای فلورسنت در محیط روشن

شیلد نوری Umbra که برای مشاهده فلورسانس طراحی شده است، حتی در اتاق های روشن از آلودگی نوری جلوگیری می کند و باعث افزایش کنتراست فلورسانس و بهبود وضوح تصویر می شود.

بستن منو
×

سبد خرید