انتخاب شد:

میکروسکوپ المپیوس IXplore SpinSR

میکروسکوپ المپیوس IXplore SpinSR

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

میکروسکوپ المپیوس IXplore SpinSR

وضوح فوق العاده کانفوکال برای انواع نمونه های سلولی زنده

طراحی شده برای تصویربرداری فوق العاده سریع با وضوح عالی 3D و ماندگاری بیشتر سلول در آزمایشات تایم لپس، سیستم میکروسکوپ IXplore SpinSR دقت XY را تا nm 120 بدون نیاز به انجام مراحل لیبل گذاری اختصاصی ارائه می دهد.

وضوح بالا

با استفاده از تکنیک هم کانونی و وضوح فوق العاده المپیوس (OSR) می توانید تصاویر هم کانون را با دقت حرکت nm 120 ثبت کنید.

مناسب برای نمونه های زنده

الگوریتم های OSR در لحظه (real time) کار می کنند تا تأخیرهای ناشی از میانگین فریم یا بازسازی تصویر را از بین ببرند، این میکروسکوپ تصاویر با وضوح فوق العاده را, سریع ارائه می دهد تا شما بتوانید سریعتر به نتایج خود برسید.

سیستم این امکان را فراهم میکند تا نتایج خروجی با وضوح فوق العاده در مورد آزمایش های سلول های زنده- که بیشتر از طریق سرعت تصویربرداری ultrafast و قابلیت های ثبت چند کاناله از دیسک هم کانون در حال چرخش است – انجام شود.

ساده سازی تحقیقات

شما به راحتی میتوانید سیستم میکروسکوپ IXplore SpinSR را با آزمایش های موجود و پروتکل های خود تطبیق دهید. همچنین می توانید با استفاده از همان نمونه ها فقط با کلیک یک دکمه، از صفحه گسترده ، هم کانون و وضوح عالی استفاده کنید.

داده های تصویر را می توان با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل تصویر نرم افزار cellSens افزایش داد. گردش کار ساده این نرم افزار به کاربران این امکان را می دهد تا داده های خود را به طور مؤثر مدیریت و تجزیه و تحلیل پیشرفته ای را انجام دهند که خود به پدید آمدن دیدگاه های جدید کمک می کند.

الگوریتم های تجزیه TruSight به گونه ای طراحی شده اند که بطور یکپارچه با الگوریتم های OSR کار کنند و به جلوگیری از پردازش بیش از حدکمک می کند. آنها در ترکیب با هم تصاویر واضح تر و شارپ تری را ارائه می دهند.

نمایش جزئیات داخل نمونه ها با وضوح فوق العاده

برای مشاهده ساختارهای داخل سلولی، تنها لازم است که از مات شدن سیگنال فلوئورسانس خارج از کانون در تصویر نهایی جلوگیری کنید. میکروسکوپ المپیوس IXplore SpinSR دارای یک سیستم نوری کانفوکال است که استفاده از آبجکتیو های مختلف، از جمله اپتیک های سازگار با روغن سیلیکون را امکان پذیر می کند، بنابراین امکان دستیابی به تصاویر با وضوح فوق العاده حتی در نمونه های ضخیم فراهم است. علاوه بر این برای انجام این کار به هیچ فلوروفور یا بافر تصویربرداری خاصی نیاز نیست بنابراین برای دستیابی به وضوح مناسب نیازی به تغییر نمونه ها یا پروتکل های آماده سازی نیست.

آشکار سازی داده ها

TruSight دکانولوشن می تواند با وضوح فوق العاده اپتیکی ترکیب شود تا تصاویری واضح تر و شارپ تر از دکانولوشن ارائه دهد.

  • دارای پردازش تصویر با سرعت بالا با دکانولوشن TruSightپیشرفته
  • TruSight دکانولوشن با سیستم های Olympus با وضوح بالا سازگار است.

تصویربرداری همزمان دو رنگ

سیستم IXplore SpinSR المپیوس،می تواند از دو دوربین به طور همزمان برای دستیابی سریع به دو تصویربرداری با وضوح بالا با دو رنگ استفاده کند. این امر میتواند با استفاده از فلوئوروفورها و خطوط لیزر موجود حاصل شود.

بستن منو
×

سبد خرید