انتخاب شد:

منبع نوری المپیوس مدل KL 2500 LED

منبع نوری المپیوس مدل KL 2500 LED

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

منبع نوری المپیوس مدل KL 2500 LED

منبع نوری المپیوس مدل KL 2500 LED یک منبع نوری با انتقال دهنده فیبر نوری است که جایگزینی مناسب برای هالوژن های معمولی با ولی با نور سرد می باشد. خروجی نوری زیاد و آپشن های کنترل شدت نور چندگانه آن، نیازهای پیشرفته کلیه کاربردهای میکروسکوپ استریو را برآورده می کند. نور توسط تعداد نه LED با روشنایی بالا به همراه یک فیبر شیشه ای باریک تولید می شود، همچنین گرمای تولید شده نیز توسط یک فن خنک کننده با صدای بسیار کم کنترل می شود. میزان روشنایی این منبع نور معادل یک لامپ هالوژن 250 وات است.

دارای روشنایی معادل منبع نور هالوژنی 250 وات

نه عدد LED با روشنایی بالا و هر کدام با توان 7 وات، روشنایی بالاتری را نسبت به یک لامپ هالوژن 250 واتی ارائه می دهند. خروجی نوری زیاد و آپشن های کنترل شدت نور چندگانه آن، کلیه نیازهای کاربرد میکروسکوپ های استریو را برآورده می کند. مصرف انرژی این مدل كمتر از منابع نوری معمولی هالوژن است كه پتانسیل صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و منابع زیست محیطی دارد.

دارای قابلیت دایمینگ الکترونیکی مداوم از صفر تا 100٪

منبع نوری المپیوس سری KL 2500 LED دارای قابلیت کنترل شدت نور الکترونیکی مداوم از صفر تا 100٪ می باشد. این ویژگی قابلیت انعطاف پذیری و کنترل نهایی را در اختیار  خود کاربر قرار می دهد تا بتواند میزان روشنایی مورد نیاز در سطح دقیق را، برای نمونه های مختلف تنظیم کند.

بدون تغییر دمای رنگ در شدت های مختلف

دمای رنگ هنگامی که LED به سطوح مختلف شدتی برده می شود، حفظ می شود، بنابراین امکان مشاهده مداوم را در روشنایی مطلوب فراهم می کند.

دارای اسلایدر فیلتر رنگ ها

KL 2500 LED دارای یک اسلایدر ویژه است، که امکان استفاده از فیلتر رنگ و LBD را برای روش های مختلف مشاهده ای فراهم می کند و همچنین امکان شیفت آسان بین تصویربرداری رنگی و مونوکروم را نیز فراهم می کند.

دارای صفحه نمایش LCD چند منظوره

صفحه نمایش LCD این منبع نور تنظیمات میزان روشنایی را به صورت درصدی نشان می دهد و با نمایش دو عبارت  “FINE” یا “COARSE” نشان می دهد که آیا تنطیم نور به صورت دقیق انجام شده است و یا خیر.

کنترل شدت نور با سه حساسیت

برای فعال کردن تنظیمات روشنایی حساس در محدوده کنترل پایین تر، یا تنظیمات روشنایی غیر حساس (حساسیت کمتر) در محدوده کنترل بالاتر، می توان دکمه تنظیم شدت نور را فشار داد تا به کنترل دقیق تنظیم شده در بازه 0.1٪ یا کنترل غیر حساس در بازه 5.0٪ برسد. همچنین تنظیمات استاندارد نیز موجود می باشد. با چرخاندن دکمه تنظیم شدت نور می توان میزان روشنایی را به طور پیوسته تنظیم کرد.

قابلیت فوت سوییچ (foot switch) و کنترل نرم افزار

روشنایی المپیوس مدل KL 2500 LED را، می توان از طریق لوازم جانبی مانند فوت سوییچ روشن و خاموش کرد، که به سادگی به سوکت های مربوطه در پشت منبع نور متصل می شود. همچنین رابط USB اجازه می دهد تا منبع نور به نرم افزار تصویربرداری OLYMPUS Stream متصل شود.

طیف گسترده ای از هادی های نوری مناسب

سیستم نوری برای اتصال نور به یکی از هادی های نور موجود بهینه شده است. بسته به نوع کاربرد، برای انواع مختلفی از هادی های نور انعطاف پذیر، هادی های نور گردن غازی، چراغ های حلقه ای ممکن است مناسب باشد.

بستن منو
×

سبد خرید