انتخاب شد:

منبع نوری المپیوس KL 300 LED

منبع نوری المپیوس KL 300 LED

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

منبع نوری المپیوس KL 300 LED

منبع نوری المپیوس مدل KL 300 LED یک منبع نوری با انتقال فیبر نوری است که جایگزین مناسب و جذابی برای هالوژن های معمولی با  نور سرد می باشد. این مدل برای استفاده میکروسکوپ های معمولی “Greenough” از سری میکروسکوپ های Olympus SZ، مناسب است. KL 300 بسیار کوچک است و می تواند در تمام میکروسکوپ های استریو Olympus تعبیه شود. میزان روشنایی LED با قدرت بالای 3 واتی، معادل یک لامپ هالوژن 30 وات است، ولی 80٪ انرژی کمتری مصرف می کند. این مدل دارای عملکردی ساده، کاربرد عالی و از نظر اقتصادی نیز بصرفه است.

دارای روشنایی معادل منبع نور هالوژنی 30 وات

میزان روشنایی LED پر قدرت 3 وات معادل یک لامپ هالوژن 30 وات می باشد و به همین دلیل می توان از آن ها به عنوان یک سیستم روشنایی استاندارد و مناسب برای میکروسکوپ های معمولی (استفاده ی روتین) استفاده کرد. مصرف انرژی این مدل 80٪ كمتر از منابع نوری معمولی هالوژن است كه پتانسیل صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و منابع زیست محیطی دارد.

بدون فن خنک کننده (بدون صدا و لرزش)

از آنجایی که LED  های پر قدرت، نیازی به فن های خنک کننده ندارند، سر و صدا و ارتعاشی در فریم میکروسکوپ وجود نخواهد داشت که این خود سبب می شود تا شما میکروسکوپی دقیق تر و با استفاده راحت تر داشته باشید.

دارای قابلیت کنترل دقیق نور الکترونیکی مداوم از صفر تا 100٪

منبع نوری المپیوس سری KL 300 LED دارای قابلیت دایمینگ الکترونیکی مداوم از صفر تا 100٪ می باشد. این ویژگی قابلیت انعطاف پذیری و کنترل عالی را در اختیار کاربر قرار می دهد تا بتواند میزان روشنایی مورد نیاز در سطحی دقیق را، برای نمونه های مختلف تنظیم کند.

بدون تغییر دمای رنگ در شدت های مختلف نور

دمای رنگ هنگامی که LED با شدت های مختلف نور تنظیم می شود، حفظ می شود، بنابراین امکان مشاهده مداوم را در روشنایی مطلوب فراهم می کند.

طیف گسترده ای از هادی های نوری مناسب

سیستم نوری المپیوس برای اتصال نور به یکی از هادی های نور موجود بهینه سازی شده است. بسته به نوع کاربرد، برای انواع مختلفی از هادی های نور انعطاف پذیر، هادی های نور گردن غازی، چراغ های حلقه ای و خطوط نور ممکن است مناسب باشد.

بستن منو
×

سبد خرید