انتخاب شد:

میکروسکوپ بالینی المپیوس مدل BX46

میکروسکوپ بالینی المپیوس مدل BX46

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

میکروسکوپ بالینی المپیوس مدل BX46

طراحی شده ­برای کاربرد پاتولوژی و آزمایشگاه

میکروسکوپ المپیوس سری BX46 میکروسکوپی­ست که برای پاسخگویی به نیازهای روتین آزمایشگاه ساخته شده و با ویژگی هایی که دارد به شما کمک می کند تا در حین انجام کار راحت تر باشید. استیج میکروسکوپ استیبل و به سطح پایین نزدیک  است بنابراین شما می توانید استیج را نزدیک به دست خود نگه دارید.

 حرکت آسان و ارگونومیک استیج دستی

قرار گیری پیچ حرکتی استیج در پایین میکروسکوپ و نیروی گشتاور کم مورد نیاز برای جابجای استیج باعث شده تا نمونه با یک ضربه آهسته انگشت به راحتی جا به جا شود بنابراین شما می توانید در حین کار بازو و دست های خود را در حالت راحتی نگه دارید.

BX46

LED مناسب برای کاربردهای تحقیقات بالینی

شاخص رندر رنگ LED  مشابه لامپ هالوژن با فیلتر نور روز می باشد به همین دلیل نمونه ها (در زیر میکروسکوپ) همان طوری به نظر می رسند که گویی از لامپ هالوژن فیلتر شده نور روز استفاده کرده اید و همچنین رنگ های مشابه را می توان از یکدیگر تفکیک کرد. برخلاف منبع نور هالوژن، LED داری عمر تقریبی بیست هزار ساعت ساعت می باشد.

BX46

استفاه راحت از هد ارگونومیک میکروسکوپ

هد میکروسکوپ می تواند به بالا و پایین حرکت کند، خم شود و به جلو یا عقب حرکت کند. با استفاده از این ویژگی، کاربران با هر قدی که باشند می توانند دامنه دید را طوری تنطیم کنند که کاملا راحت باشند.

BX46

بستن منو
×

سبد خرید