انتخاب شد:

میکروسکوپ المپیوس FLUOVIEW FV3000

میکروسکوپ المپیوس FLUOVIEW FV3000

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

میکروسکوپ المپیوس مدل FLUOVIEW FV3000

میکروسکوپ های اسکن لیزری کانفوکال المپیوس از سری FLUOVIEW FV3000 می تواند برخی از دشوارترین چالش های علوم مدرن را حل کند. میکروسکوپ کانفوکال FV3000 با حساسیت و سرعت بالا مناسب برای تصویربرداری از سلول های زنده و همچنین مشاهده بافت های عمیق و دارای طیف گسترده ای از روش های تصویربرداری از جمله تصویربرداری ماکرو تا میکرو می باشد. این میکروسکوپ ها وضوح تصویر بسیار بالایی دارند و همچنین توانایی تجزیه و تحلیل داده های کمی را نیز دارا هستند.

شما می توانید از میان میکروسکوپ های آپ رایت و اینورت که برای طیف وسیعی از علوم زیستی شامل زیست شناسی، تحقیقات سلول های بنیادی، الکتروفیزیولوژی، تحقیقات سرطان، تصویربرداری از صفحات و موارد دیگر مناسب هستند, میکروسکوپ مد نظر خود را انتخاب کنید.

TruSpectral تصویربرداری چند کاناله با حساسیت بالا

آشکارسازهای میکروسکوپ TruSpectral کانفوکال المپیوس مدل FV3000 با استفاده از فناوری تشخیص طیفی اختصاصی، می توانند با بهره گیری از حساسیت بالا به همراه انعطاف پذیری طیفی حتی کم نور ترین فلوروفورها را نیز تشخیص دهند.

 • تا 3 برابر انتقال نور بیشتر در مقایسه با فناوری تشخیص طیفی قدیمی
 • دارای کانال های قابل تنظیم به طور مستقل برای بهینه سازی تشخیص سیگنال هر فلوروفور بطور جداگانه
 • دارای مد اسکن Lambda، جهت مخلوط کردن طیف دقیق سیگنال های فلورسنت که با هم همپوشانی دارند.
 • دارای مد Variable barrier filter (فیلتر سد متغیر) با امکان دستیابی همزمان به عکس چهار کاناله و مد virtual channel (کانال مجازی) که شانزده کاناله می باشد.

 

تصویربرداری ماکرو به میکرو و تصویر برداری میکروسکوپی با وضوح فوق العاده

حالت کاری ماکرو به میکروی میکروسکوپ المپیوس FV3000 به شما این اجازه را می دهد که به راحتی نواحی مورد نظر برای تصویربرداری با وضوح بالاتر را پیدا کنید.

 • استفاده از نمونه ای با بزرگنمایی کم در حدود 1.25X یا 2X سبب می شود که نقشه ای با میدان دید بزرگ (FOV) از کل نمونه ها را سریعا دریافت کنید.
 • شما می توانید نواحی مورد نظر را روی نقشه Overlay مشخص کنید، سپس با استفاده از فناوری با وضوح بالا (FV-OSR) Olympus تا 120 نانومتر بزرگنمایی را بیشتر کنید.
 • میتوانید نتیجه کار را نهایی کنید و با پردازش تصویر TruSight تصاویر میکروسکوپی آماده برای انتشار را دریافت کنید.

 

اسکن هیبریدی برای تصویربرداری با سرعت بالا و افزایش بهره ­وری

اسکنر هیبریدی FV3000 دارای دو اسکنر در سیستم می باشد که قابلیت تصویربرداری کانوکال پیشرفته را میسر می سازد.

 • اسکن هیبریدی FV3000RS از اسکنر گالوانومتر برای اسکن دقیق و همچنین اسکنر رزونانس استفاده می کند (مناسب برای تصویربرداری با سرعت بالا از وقایع فیزیولوژیکی زنده)
 • ضبط تصاویر با سرعت ویدیو و به بزرگی FOV با استفاده از اسکنر رزونانس (دارای سرعت 30 فریم در ثانیه (fps) در FN 18 بوسیله اسکن کلیپ با سرعت حداکثر 438 فریم در ثانیه)
 • شما می توانید از اسکنر رزونانس برای مشاهده وقایع با سرعت بالا مانند ضربان قلب، جریان خون یا دینامیک یون کلسیم (Ca2+)  در داخل سلول ها استفاده کنید.
 • تنها با کلیک یک دکمه می توانید اسکنر گالوانومتر و اسکنر رزونانس را جابجا کنید.

 

تصویربرداری Time-Lapse دقیق

بطور کلی آزمایشات Time-Lapse نیاز به تمرکز مداوم و فوتو توکسیتی کم نسبت به نمونه دارند.

 • TruFocus Olympus حتی در صورت تغییر دما یا اضافه شدن معرفها ،به حفظ تمرکز در طول تصویربرداری از سلول های زنده کمک شایانی می کند.

 

مشاهده بافت عمیق با لنزهای سیلیکونی

ضریب شکست روغن سیلیکون به بافت زنده نزدیک است و مشاهده با وضوح بالا را در اعماق بافت, با حداقل انحراف زاویه ای ممکن می سازد.

 • این تطابق شاخص انکسار، حجم کانونی ایده آلی را به وجود می آورد، در نتیجه بازسازی حجمی کامل و امکان تصویربرداری کانفوکال با وضوح بالا از ارگان های زنده فراهم می شود.
 • مشاهده داده ها در real-time به راحتی صورت گرفته و مشاهده ساختارها با استفاده از نرم افزار بازسازی سه بعدی امکان پذیر است
بستن منو
×

سبد خرید