انتخاب شد:

میکروسکوپ المپیوس IXplore Live

میکروسکوپ المپیوس IXplore Live

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

میکروسکوپ المپیوس IXplore Live

قابلیت تصویربرداری دقیق از سلولهای زنده

سیستم میکروسکوپ المپیوس مدل IXplore Live که برای تصویربرداری دقیق از سلول زنده طراحی شده است، به کاهش فوتو بلیچینگ و افزایش زمان زنده ماندن سلول برای آزمایش های فیزیولوژیکی کمک می کند.

پاسخگویی به نیازهای مشاهده نمونه ی زنده

سلول های زنده برای رشد به نگهداری و مراقبت دقیق در محیط رشدشان احتیاج دارند و Olympus انواع سیستم های کشت سلولی مبتنی بر میکروسکوپ را برای پاسخگویی به نیازهای تحقیقاتی ارائه می دهد. سیستم های کشت سلولی باکسی  با محصور کردن بخشی از میکروسکوپ درون دستگاه کشت سلولی ، مشاهدات تایم لپس را در طی یک دوره چند روزه امکان پذیر می کنند. آزمایش های کوتاه مدت را می توان با سیستم های کشت سلولی CO2 میکروسکوپ انجام داد که می تواند بر روی استیج نصب شود و در صورت عدم استفاده به راحتی برداشته شود. هر دو سیستم کشت سلول به طور دقیق کنترل می شوند تا محیط ثابت اطراف ظرف یا well plates و همچنین دما ، رطوبت و غلظت CO2 را کنترل کنند. این کنترل سبب می شود تا فعالیت نرمال سلول حفظ شود تا به طور قابل توجهی صحت مشاهده تایم لپس را بهبود بخشد و داده های بهتری را ارائه دهد.

پایداری سخت افزار

ساختار فریم و طراحی درایو فوکوس سیستم IXplore از استحکام بالایی برخوردار است که تأثیر لرزش و دما را بر روی میکروسکوپ کاهش می دهد. این ساختار به حفظ موقعیت های مطلوب در امتداد محورهای X ، Y و Z کمک می کند و سبب می شود تا تصویربرداری تایم لپس و تصویر برداری مولتی پوینت قابل اطمینان تر باشد. هنگام استفاده از سیستم IXplore Live همراه با استیج اولتراسونیک Olympus (IX3-SSU) و سیستم TruFocus ، می توانید تصاویر برداری تایم لپس با دقت بالا و مولتی پوینت را که در یک راستا و در فوکوس قرار دارند ، ثبت کنید.

قابلیت تصویربرداری از سلول زنده

آبجکتیو های با ایمرسیون روغن سیلیکون Olympus تصاویر واضح تری از نمونه های زنده را در طول آزمایش های تایم لپس ارائه می دهد.  ضریب شکست روغن سیلیکون (ne≈1.40) نزدیک به بافت زنده (ne≈1.38) می باشد، بنابراین این عدسی ها به کاهش انحراف کروی ناشی از عدم تطابق ضریب شکست کمک می کند، و مشاهده با وضوح بالا در داخل بافت زنده را امکان پذیر می کند. همان طور که می دانید روغن سیلیکون خشک یا سفت نمی شود، بنابراین نیازی به افزودن روغن بیشتر نیست، که این خاصیت میکروسکوپ را برای مشاهدات طولانی مدت ایده آل می کند.

کنترل دقیق دستگاه در میکرو ثانیه

چرخ های فیلتر، شاترها، کنترل منبع نور LED و کنترل کننده های real-time  (U-RTC) به کاهش فوتو بلیچینگ کمک می کنند و در نتیجه باعث باعث حفظ سلول های سالم و تولید داده های قوی تری می شود.

دکانولوشن سریع

نرم افزار cellSens Dimension المپیوس شامل رفع و کاهش خطا بصورت لایو دو بعدی برای پیش نمایش، امکان تمرکز بهتر برروی نمونه هایی با قطر بیشتر را فراهم می کند. دکانولوشن TruSight برای تعیین مجدد نور خارج از محدوده ی فوکوس در دسترس می باشد که برای بهبود امکان مشاهده ی جزئیات بیشتر از آن استفاده می شود. TruSight برای ایجاد رزولوشن، کنتراست و دامنه دینامیک بهبود یافته با سرعت بالا از طریق پردازش GPU، از الگوریتم دکانولوشن استفاده می کند.

میدان دید وسیع

میدان دید وسیع نوری المپیوس، شامل فیلترها و سیستم لنز های fly-eye، تصویربرداری فلورسانس با میزان روشنایی یکنواخت را فراهم می کند و استفاده از دوربین های sCMOS با سنسورهای بزرگ را نیز امکان پذیر می کند.

سهولت در استفاده

Graphical Experimental Manager) GEM) نرم افزار cellSens Dimension مشاهده چند بعدی کاملاً اتوماتیک (X ، Y ، Z ، T، طول موج و موقعیت ها) را ارائه می دهد و ستاپ آزمایش را برای کاربر آسان می کند.

 

بستن منو
×

سبد خرید