انتخاب شد:

میکروسکوپ المپیوس IXplore Standard

میکروسکوپ المپیوس IXplore Standard

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

میکروسکوپ المپیوس مدل IXplore Standard

تصویربرداری کیفیت بالا

سیستم میکروسکوپ المپیوس IXplore Standard که برای تصویربرداری فلورسانس ساده و مونوکروم طراحی شده است، کارایی آسانی دارد و دارای قابلیت ارائه تصاویر عالی و با کیفیت است. این سیستم دستیابی به نتایج دقیق و تکرار پذیر را به وسیله طیفی از اتچمنت های کاربردی تسهیل می کند.

دقیق و تکرارپذیر

ردیابی دقیق در بزرگنمایی های بالا

استیج دستی و غیر اتوماتیک IX3-SVR دارای یک سیستم استیبل و ساده است که می تواند سلول ها را، حتی در زوم بالا و بزرگنمایی های بسیار زیاد، به راحتی و نرمی ردیابی  کند.

  • تنظیمات محدوده دید، باعث می شود که صفحه ثابت باقی بماند و به حفظ موقعیت آن در طی استفاده از معرف ها (حتی اگر صفحه سهواً لمس شود) کمک می کند.
  • با استفاده از پلیت تثبیت کننده و پیچ های تنظیم موقعیت، شما می توانید یک ظرف آزمایشگاهی 35 میلی متری را از صحفه خارج کرده، به انکوباتور منتقل کرده و دوباره به موقعیت قبلی خود برگردانید.

منبع نور Köehler

شما می توانید کندانسور را با استفاده از قفل کندانسور و دستگیره های کنترل به آسانی از نظر تکنیک Köehler ریست و جابجا کنید.

اتچمنت ها (لوازم جانبی و اختیاری)

روشی مقرون به صرفه برای ارتقا سیستم به میکروسکوپی هوشمند

در این زمینه طیف وسیعی از واحدهای اختیاری و آپشنال برای بروزرسانی سیستم در دسترس شما می باشد، از جمله:

  • اتچمنت فلورسانس motorized یا دستی 8 موقعیته
  • نوزپیس شش حالته Motorized یا دستی
  • کندانسور Motorized long working distance
  • صفحات چرخان فیلتر و شاترها

سهولت در استفاده و کاربرد آسان

ویژگی کاهش نویز مولتی فریم (FNR) قابلیت ضبط تصاویر با نویز کم و سرعت بالا از نمونه های زنده را در real time امکان پذیر می کند. فناوری کاهش نویز المپیوس به کاربران این امکان را می دهد که حتی در مواقعی که سیگنال فلورسانس ضعیف باشد، تصاویر شارپ فلورسانس را بدست آورند. ویژگی FNR (کاهش نویز مولتی فریم) چندین تصویر از یک قسمت می گیرد و سپس نویز تصادفی پس زمینه را از بین می برد. دوربین هنگام حرکت صفحه به صورت خودکار FNR را متوقف می کند، که این خود سبب می شود تا اسکن نمونه آسان تر و فوکوس شما در عکسبرداری فلورسانس راحت تر شود.

کنتراست بالا حتی در شرایط پر نور

این اتچمنت به طور خاص برای مشاهده نور فلورسانس طراحی شده است. که این قابلیت به طور موثر نور اتاق را ایگنور می کند، کنتراست فلورسانس را افزایش می دهد و مشاهده شفاف تصاویر فلورسانس را در شرایط پرنور امکان پذیر می کند.

تصویر برداری راحت با نرم افزار تصویربرداری  cellSens

نرم افزار Olympus cellSens دارای ویژگی هایی نظیر قابلیت استفاده آسان، قدرتمند و انعطاف پذیری می باشد. با استفاده از طراحی ماژولار، این نرم افزار می تواند متناسب با بودجه و برنامه های تصویربرداری شما تنظیم و شخصی سازی شود. این ویژگی نرم افزار را قادر می سازد تا برای پاسخگویی به نیازهای تحقیقاتی فزاینده سازگار شود.

ساده سازی گردش کار

عدسی سری LUCPLFLN المپیوس، به ویژه مدل UCPLFLN20XPH (NA 0.7)، برای مشاهده نمونه ها با استفاده از ظروف آزمایشگاهی پلاستیکی مناسب هستند. عدسی های با وضوح بالا مشاهده روند تکثیر سلول را برای شما فراهم می کند و کنتراست بهبود یافته را در یک منطقه وسیع ارائه می دهد. این سبب می شود تا شما بتوانید علاوه بر ظروف شیشه ای، با استفاده از ظروف پلاستیکی نیز تصویربرداری کنید.

تصویربرداری با کیفیت بالا

مجموعه فیلتر فلورسنت با نسبت سیگنال به نویز بسیار بالا جهت دریافت سیگنال های فلورسنت واضح.

تمام ست های فیلتر فلورسنت دارای آینه هایی هستند که با یک پوشش ویژه کوت شده اند و بیش از 99٪ از نورهای سرگردان را جذب می کنند. این کاهش بازتاب و جذب زیاد به ارائه تصاویر فلورسانس با نسبت سیگنال به نویز بالا، کمک می کند.

بستن منو
×

سبد خرید