انتخاب شد:

سل کانتر المپیوس مدل R1

سل کانتر المپیوس مدل R1

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

سل کانتر المپیوس مدل R1

سل کانتر اتوماتیک

سریع و دقیق در شمارش سلولی جهت ساده سازی فرآیند کشت سلول

الگوریتم نرم افزاری این سل کانتر، می تواند نتایج شمارش دقیق را برای انواع مختلفی از سلول ها، بر اساس اندازه و شکل ظاهری و همچنین شناسایی سلول های زنده / مرده، فراهم کند. همچنین سل کانتر مدل R1 می تواند شمارش سلولی را قبل از اکتساب داده های تجربی و بررسی کیفیت و تفکیک، تأیید کند. در این سل کانتر شما می توانید برای 18 تا 22 نوع سلول اصلی از میان تنظیمات پیش فرض پروتکل انتخاب کنید و یا اینکه به هر سلول پروتکل های خاصی را اختصاص دهید.

شمارش سلولی دقیق

 • شمارش دقیق سلول های خوشه ای: این شمارنده سلول های تکی، خوشه ای، زنده و مرده را تشخیص می دهد و با دقتی نزدیک به هموسیومترسنج آنها را می شمارد.
 • ممانعت از ورود سلول های نامطلوب به وسیله گیت های مبتنی بر اندازه سلول: این ویژگی سبب می شود تا حداکثر و حداقل اندازه سلول برای نوع سلول معینی تنظیم و فیلتر شود.
 • شمارش دقیق سلول های کوچک: عملکرد حساس نسبت به سلول زنده سبب می شود تا میزان تشخیص سلول های کمتر از 8 میکرومتر، بهینه شود.
 • محاسبه میزان غلظت بطور اتوماتیک: شما می توانید غلظت مورد نظر خود را وارد کنید، سپس حجم سوسپانسیون سلول بطور اتوماتیک محاسبه می شود.
 • بدون نیاز به تریپان بلو: سل کانتر می تواند تعداد کل سلول ها را در نمونه ای که با تریپان بلو آغشته نشده اند، شمارش کند. تعداد سلول های زنده را نیز می توان به وسیله ی نسبت سلول های زنده / مرده در نمونه تخمین زد.

 

تصاویر سلولی شفاف با فوکوس اتوماتیک لنزهای کار در مایع

سل کانتر المپیوس مدل R1 به طور اتوماتیک با استفاده از فناوری لنزهای کار در مایع، بر روی سلول ها متمرکز می شود، که این لنزها عملکردی شبیه به نحوه تمرکز چشم انسان دارند. این لنزها می توانند در محور Z در موقعیتی مناسب فوکوس کنند و باعث ایجاد نتایج شمارش سلولی دقیق و تکرارپذیر شوند.

اشتراک گذاری فایل داده ها به آسانی

 • ذخیره نتیجه حداکثر 1000 شمارش
 • امکان ارسال داده ها به عنوان پرونده CSV
 • امکان ذخیره داده های نتایج و تصاویر به عنوان TIFF، حاشیه نویسی TIFF یا گزارش PDF
 • انتقال داده ها با استفاده از درگاه های USB سل کانتر

 

مشاهده نتایج جامع گزارش ها در یک نگاه

 • بدون نیاز به ثبت دستی تنظیمات برای هر شمارش
 • دسترسی آسان به فایل های گزارش شامل پروتکل استفاده شده، نتایج شمارش سلول، تصاویر سلولی خام و آنالیز شده و هیستوگرام
 • استفاده از مد بررسی (review mode) برای مشاهده گزارش های مختلف روی صفحه نمایش لمسی به صورت همزمان، مانند تعداد سلولهای زنده/ مرده و اندازه متوسط سلول ها

 

پارامترهای شمارش سلول های سفارشی

هر پارامتر دیتکشن قابلیت اصلاح دارد تا با شرایط نمونه متناسب شود. حداکثر 300 پروتکل شمارش سلول وجود دارد که برای استفاده در مراحل می توانند ذخیره، ویرایش و بارگذاری مجدد شوند.

سل کانتری با طراحی کاربر پسند

قابل حمل با فوت پرینتی کوچک

دسته تعبیه شده بالای کانتر حمل و نقل آن را آسانتر می کند، در حالی که فوت پرینت کوچک آن، امکان قرار گرفتن در فضاهای کوچک آزمایشگاه شما را فراهم می کند. فضای کوچکی که در پشت این سل کانتر تعبیه شده محل قرارگیری آداپتور برق و سیم سیار آن است.

دارای صفحه لمسی مناسب

صفحه لمسی بزرگ در پایه ی سل کانتر طراحی شده است و در عین اینکه امکان شمارش سلول ها، مشاهده داده ها و چاپ نتایج را به سادگی فراهم میکند، تعادل وزنی را نیز برقرار می کند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سل کانتر المپیوس مدل R1”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن منو
×

سبد خرید