انتخاب شد:

پروتئین saCas9 Nuclease NLS (لیوفیلیزه)

پروتئین saCas9 Nuclease NLS (لیوفیلیزه)

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

پروتئین saCas9 Nuclease NLS (لیوفیلیزه)

مشخصات محصول

سیستم CRISPR / Cas9 (تناوب ‌های کوتاه پالیندروم فاصله ‌دار منظم خوشه‌ای) جدیدترین ابزار اندونوکلئاز با قابلیت هدایت RNA در ویرایش ژنوم است که امکان ایجاد اختلال و جایگزینی ژنومی بسیار خاص را فراهم می کند.

نوکلئاز Cas9 به منظور باز کردن و شکست DNA ژنومی دوبلکس در کنار موتیف های محافظت شده مجاور پروتو اسپیسر (PAM) و خانه ها در توالی منطقه هدف عمل می کند، که البته قابل ذکر است که توسط راهنمای مکمل RNA قابل شناسایی است.

شکست دو رشته ای بدست آمده، با مسیر اتصال غیر همولوگ (NHEJ) ترمیم می شود، که این خود منجر به ایجاد اختلال در خواندن ژن هدف می شود. سپس با تهیه یک الگوی ترمیم مناسب، می توان جهش نقطه ای دلخواه را در نقطه شکست از طریق ترمیم به روش همسانی (HDR) معرفی کرد.

نوکلئاز Cas9 از باکتری استافیلوکوکوس اورئوس، مخفف saCas9، به عنوان جایگزینی برای spCas9 (به دلیل داشتن اندازه نسبتاً کوچکتر)، شناخته شده است.

نوکلئاز Cas9 از باکتری استافیلوکوکوس اورئوس، مخفف saCas9، به عنوان جایگزینی برای spCas9 (به دلیل داشتن اندازه نسبتاً کوچکتر)، شناخته شده است.

saCas9 Nuclease NLS شامل یک توالی لوکالیزاسیون هسته ای آنتی ژن SV40 T در انتهای C پروتئین است.

پروتئین NLS saCas9 Nuclease به عنوان پودر لیوفیلیزه شده برای ذخیره سازی با دوام بیشتر در دراز مدت و انتقال بهتر دمای محیط ارائه می شود. این پروتئین به عنوان یک پودر لیوفیلیزه کم نمک ارائه می شود، بنابراین می توان آن را در بافرهای مورد نظر و برای انواع کاربردها رسپانس کرد.

 

SKUK152
نوع Casنوکلئاز
منبع CassaCas9
نشانگر پروتئین Casبدون  GFP
منبعE. coli
نامsaCas9، اندونوکلئاز Cas9 مرتبط با CRISPR از استافیلوکوکوس اورئوس
مقدار واحد32.5 میکروگرم (250 پیکو مول)
سطح اندوکسین<1.0 EU / μg پروتئین نوترکیب که با روش LAL تعیین می شود.
فرمتپودر لیوفیلیزه / آنزیم همراه با بافر 10X
ذخیره سازی بافرپس از رسپانسیون در 25 میکرولیتر dH2O بدون نوکلئاز: 20 میلی مولار HEPES ،pH 7.5 ، 100 میلی مولارKCl ، 1 میلی مولار DTT ، 0.1 میلی مولار EDTA ، 1٪ ساکارز.
ذخیره سازینگهداری در دمای 20- درجه سانتی گراد
احتیاطاین محصول فقط برای تحقیقات آزمایشگاهی توزیع می شود.

برای استفاده تشخیصی مناسب نیست.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پروتئین saCas9 Nuclease NLS (لیوفیلیزه)”
بستن منو
×

سبد خرید