انتخاب شد:

میکروسکوپ المپیوس SZ61 / SZ51

میکروسکوپ المپیوس SZ61 / SZ51

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

میکروسکوپ المپیوس مدل SZ61 / SZ51

راحتی کار: کلیدی برای دستیابی به نتایج دقیق و تکرارپذیر

این مدل از میکروسکوپ های استریو المپیوس به شما کمک می کند تا با استفاده از چشمی مناسب که خستگی چشم ناشی از کار را کاهش می دهد، پایه LED که دسترسی آسان به نمونه را فراهم می کند، و یک سیستم نوری Greenough که تصاویر مسطح عالی ارائه می دهد، در کار راحت تر باشید. تطابق رنگ عالی و پوشش های ضد الکتریسیته ساکن بدنه، این میکروسکوپ را برای کاربردهای معمول یا پیشرفته علوم زیستی مناسب می سازد.

لوپ کامپکت مجهز به چشمی با کیفیت

سیستم نوری Greenough

زاویه همگرایی 10 درجه ای در سیستم نوری Greenough با عمق زیاد میدان، تصاویر مسطحی را ایجاد می کند. انتخاب دقیق کوت سطح لنز و مواد شیشه ای در کل سیستم نوری، مشاهده و مستند سازی نمونه ها را در رنگ های اصلیشان امکان پذیر می کند. همچنین مسیر نوری V شکل به زومی کامل دست می یابد که برای ادغام با تجهیزات دیگر و یا به تنهایی مناسب می باشد.

نسبت بزرگنمایی زیاد

دامنه بزرگنمایی SZ61 از 6.7x تا 45x (با استفاده از چشمی های 10x) است، این سیستم با نسبت بزرگنمایی 6.7:1، امکان بزرگنمایی ماکرو به میکرو را فراهم می کند که به روند کار سرعت می بخشد. همچنین SZ51 با نسبت بزرگنمایی 5:1 محدوده ی بزرگنمایی 8x تا 40x (با استفاده از چشمی های 10x) را فراهم می کند.

مشاهده

زاویه مناسب منشور داخلی، ترکیبی از فیلتر رنگ قابل قبول و فوکوس عمقی را ارائه می دهد که برای مشاهده تصاویر به صورت سه بعدی بسیار به شما کمک می کند. حتی برای نمونه هایی با عمق قابل توجه برای تسریع بررسی، می توان به راحتی از بالا به پایین فوکوس کرد.

منبع نوری LED

پایه منبع نور LED عبوری- انعکاسی، تمام مزایای تکنولوژی LED را برای شما به ارمغان می آورد. LED های مسطح و با روشنایی بالا امکان ادغام موفق نور عبوری در کف پایه نگهدارنده را فراهم می کنند، که به نوبه خود دسترسی به تصویر نمونه را آسان و کار بر روی آن را تسهیل می کند.

محافظت در برابر دشارژ الکترواستاتیک

بدنه اصلی و لوازم جانبی می توانند با استفاده از مواد و پوشش های ضد الکتریسیته به سرعت الکتریسیته ساکن را از بین ببرند، که این خود مانع از آسیب الکترواستاتیکی به نمونه می شود.

انتخاب بدنه با عملکرد بالا

لوپ های SZ61 و SZ51 دامنه های بزرگنمایی مختلف را ارائه می دهند و هر یک از آنها با یک منشور با شیب 45 درجه به عنوان مدل استاندارد ارگونومیک طراحی شده اند. برای کاربردهای خاص که سیستم برای استفاده با سایر تجهیزات روی یک پایه کج نصب شده باشد، مدل های با منشور 60 درجه در دسترس هستند. همچنین برای تهیه عکس، یک مدل سه چشمی برای اتصال سریع و آسان دوربین های دیجیتال در دسترس شما می باشد.

بستن منو
×

سبد خرید