انتخاب شد:

میکروسکوپ المپیوس SZX10

میکروسکوپ المپیوس SZX10

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

میکروسکوپ المپیوس مدل SZX10

استریو میکروسکوپ تحقیقاتی

دارای عملکردی مناسب و مقرون به صرفه

تولید تصاویر بسیار دقیق

استریو میکروسکوپ المپیوس مدل SZX10 یک ابزار تصویربرداری انعطاف پذیر و مناسب برای استفاده روزمره می باشد، همچنین تصویربرداری زمینه تاریک و پلاریزه را نیز ارائه می دهد. این میکروسکوپ دارای حداکثر اندازه دیافراگم  0.2، نسبت زوم 1:10 می باشد و همچنین دارای حداقل میزان اعوجاج نوری می باشد.

استریو انعطاف پذیر با نسبت بزرگنمایی زیاد

دارای عملکرد نوری عالی با نمایش تصاویر طبیعی

SZX10 برای ارائه تصویر طبیعی از نمونه ها با نمایش رنگ و تصویر سه بعدی عالی طراحی شده است. لنزهای سری DFPlan دارای قدرت NA بالا و همچنین عملکردی راحت و آسان با طراحی نوری ” distortion-free (بدون اعوجاج)” برای تصویربرداری فوق العاده مسطح، و دارای یک لنز عدسی 2x با NA 0.2 برای تصویربرداری با وضوح بالا با 600 جفت خط در هر میلی متر می باشد.

دارای نسبت بزرگنمایی 10:1

SZX10 با عدسی 1x، دامنه بزرگنمایی 6.3x تا 63x را پوشش می دهد و همچنین عدسی 2x دامنه بزرگنمایی تا 123x را ارائه می دهد. به کمک قابلیت انعطاف پذیری نسبت بزرگنمایی وسیع10:1 ، این محصول انتخابی مناسب برای کاربردهای علوم زیستی می باشد که برای تشریح و مشاهده جزئیات نمونه و همچنین برای اموری نظیر کار بر روی نمونه ها که نیازمند نمایشگرهای ماکرو با بزرگنمایی کم هستند و مشاهده دقیق ساختارهای سلولی که به بزرگنمایی زیاد نیاز دارند، کارایی دارد.

تصویربرداری و مستندات دیجیتال

این میکروسکوپ المپیوس می تواند به یک هد سه چشمی و دوربین دیجیتال المپیوس سری DP برای تصویربرداری با وضوح بالا و ثبت مستندات تحقیقاتی مجهز شود. دوربین های سری DP حساسیت بالایی را برای طیف گسترده ای از کاربرد ها از جمله تصویربرداری فلورسانس با حساسیت بالا ارائه می دهند و با استفاده از نرم افزار Olympus cellSens می توان آنها را به راحتی کنترل کرد.

انتخاب متدهای کنتراست و مشاهده مناسب

SZX2-ILLTQ / SZX2-ILLTS

این محصول با طراحی باریک 41.5 میلی متری که دارد (که تقریباً نیمی از ضخامت پایه های مدل های هالوژنی قبلی است)، مجهز به پایه های انتقال نور LED جدید می باشد (دارای ارتفاع کمتری می باشند)، که این خود سبب می شود تا در هنگام مشاهده و کار، کاربر بتواند دسترسی آسانی به نقاط کور و نمونه هایی که در بیس قرار دارند، داشته باشد. پایه های منبع نور SZX2-ILLTQ با موقعیت چهارگانه کاربر را قادر می سازد کارتریج های مورد نظر خود را انتخاب کند و از انتخاب هایی نظیر زمینه روشن (استاندارد / زیاد / کم)، مایل (استاندارد / زیاد / کم)، زمینه تاریک ، پلاریزان و شاتر با یک چرخش ساده استفاده کند. منبع نور تک موقعیت LED (SZX2-ILLTS) نیز می تواند یک انتخاب برای شما باشد، که این خود باعث می شود تا SZX16 به یک میکروسکوپ همه کاره و انعطاف پذیر برای نمونه های مختلف و کارهای مشاهده ای تبدیل شود. یکی دیگر از مزیت های منبع نور، خنک بودن سطح پایه است که برای کار بر روی نمونه های زنده در طولانی مدت مناسب است. مصرف برق این محصول پایین تر از منبع نور معمولی هالوژن 30 وات است. همچنین طول عمر بیش از 60000 ساعت این محصول هزینه های آن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

انتخاب عدسی با عملکرد عالی

DFPL2x / DPFL1.5x / DFPL 0.75x / DFPL 0.5x

عدسی سری DFPL به طور دقیق تصویر نمونه را با فیدلیتی رنگی فوق العاده نشان می دهد.

DFPLAPO 1.25x / DFPLAP01x4

این عدسی دارای ویژگی Apochromatically (آپوکرومات) اصلاح شده برای دستیابی به بالاترین عملکرد موجود، می باشد. همچنین این عدسی دارای ویژگی هایی نظیر توان تفکیکی بالا، کنتراست و ارائه تصاویر مسطح با کمترین میزان اعوجاج می باشد.

SZX-ACH1.25x / SZX-ACH1x

این سری از عدسی ها، عدسی هایی با تعادل تصویر بالا، با ویژگی قدرت تفکیک بالا به همراه long working distance می باشند.

بستن منو
×

سبد خرید