انتخاب شد:

میکروسکوپ المپیوس SZX16

میکروسکوپ المپیوس SZX16

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

میکروسکوپ المپیوس مدل SZX16

استریو میکروسکوپ تحقیقاتی

پاسخگوی چالش تصویر برداری در علوم زیستی

استریو میکروسکوپ المپیوس مدل SZX16 ، برای انجام اموری مانند تحقیقات پیشرفته و IVF طراحی شده است. میکروسکوپ زمینه تاریک SZX16 با قابلیت استفاده از تکنیک پلاریزان، اندازه دیافراگم 0.3 و نسبت بزرگنمایی 1:16.4 به شما این امکان را می دهد که تمام ارگانیسم ها را در ساختارهای سلولی میکروسکوپی و ریز مشاهده کنید.

لوپ پیشرفته با نسبت بزرگنمایی زیاد

عملکرد نوری فوق العاده

اپتیک SZX16، شامل هد مشاهده، بدنه زومینگ و آبجکتیو هایی کاملا آپوکروماتیک می باشد، تا تاری کروماتیک را در کل محدوده زوم کاهش دهد. عدسیSDF (با فوکوس عالی) می تواند تصاویر واضح و با کنتراست بالا را تقریباً برای هر نمونه ای ارائه دهد. حداکثرNA ،  0.3با وضوح 900 در هر میلی متر، امکان تجسم واضح و سه بعدی ساختارهای میکروسکوپی ریز و اجزای سلولی را فراهم می کند. چنین وضوح شگفت انگیز و بزرگنمایی بی نظیری نتیجه را کارآمدتر و دقیق تر می کند و اطلاعات و جزئیات بسیار بیشتری را از نمونه ها نشان می دهد.

نسبت بزرگنمایی 1:16.4

SZX16 از بزرگنمایی گسترده ای برابر با 1:16.4 برخوردار است و بزرگنمایی7x-115x  را با یک عدسی 1x و بزرگنمایی تا 230 برابر با یک عدسی 2x امکان پذیر می کند. این میزان بزرگنمایی سبب می شود تا این میکروسکوپ برای طیف گسترده ای از برنامه های تحقیقاتی، مانند پروژه های ماکرو با بزرگنمایی کم برای دیسکشن و منیپولیتینگ  و همینطور دیدن با بزرگنمایی بیشتر برای نمونه های میکرواستراکچر ریزتر مناسب شود.

انتخاب متد مناسب برای کنتراست و مشاهدات

SZX2-ILLTQ / SZX2-ILLTS

این سری از میکروسکوپ های المپیوس، با طراحی ایلومینیتور ظریف 41.5 میلی متری، که تقریبا به اندازه ی نیمی از ضخامت مدل های هالوژن قبلی است و پایه های انتقال نور LED جدید دارای ارتفاع کمتری برای دسترسی آسان به نمونه های روی بیس در حین مشاهده هستند.

پایه منبع نور LED مدل SZX2-ILLTQ با موقعیت چهارگانه ای که دارد کاربر را قادر می سازد تکنیک های مدنظر خود را انتخاب کند و از انتخاب هایی نظیر زمینه روشن (استاندارد / زیاد / کم)، مورب (استاندارد / زیاد / کم) ، زمینه تاریک، پلاریزان و شاتری با یک چرخش ساده بهره ببرد. که این خود باعث می شود تا SZX16 به یک میکروسکوپ همه جانبه و کامل و انعطاف پذیر برای نمونه های مختلف و کارهای مشاهده ای تبدیل شود.

یکی دیگر از مزیت های روشنایی LED ، خنک بودن آن است که برای انجام کار بر روی نمونه های زنده در طولانی مدت مناسب است. مصرف برق این سیستم کمتر از یک منبع نور هالوژن معمولی 30 وات است. چرخه عمر بیش از 60،000 ساعت این ایلومینیتور، هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

طراحی کاربردی مناسب برای تحقیقات پیشرفته

دارای فضای کافی برای انجام کار بر روی نمونه ها

هر نوع دستکاری نمونه در زیر میکروسکوپ نیازمند فضای کافی مابین بالاترین قسمت نمونه و انتهای عدسی، برای ابزارها، می باشد. عدسی های موجود برای SZX16 دارای مزیت large working distance هستند که استفاده از ابزارهای دستی و اتوماتیک و تزریق را امکان پذیر می کند. علاوه بر این، از آنجا که فاصله کاری در قسمت جلویی -در صورت نصب عدسی بزرگنمایی 1.6 و 2 برابر- مخروطی شکل می شود، محدوده حرکتی موجود برای کاربر بطور قابل توجهی افزایش می یابد.

Motorized Solutions

درایو فوکوس Motorized SZX16، با استفاده از سوئیچ دستی، تمرکز و بزرگنمایی را ساده تر می کند. این ویژگی سبب می شود تا مستندات دیجیتالی را با تصویربرداری گسترده کانونی (EFI) کاملاً خودکار شود. همچنین این امر سبب ایجاد تصاویر شبه سه بعدی و از بین رفتن شکاف بین مستندات تصویری و آنچه که چشم ها از طریق چراغ استریوسکوپی دیده اند، می شود. برای تسهیل در بازرسی های اتوماتیک، نرم افزار Olympus cellSens تمام ابزارهای مورد نیاز از اندازه گیری های ساده 2D تا تحلیل فاز پیچیده را در محیطی با کاربری آسان ارائه می دهد.

بستن منو
×

سبد خرید