انتخاب شد:

میکروسکوپ المپیوس SZX7

میکروسکوپ المپیوس SZX7

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

میکروسکوپ المپیوس مدل SZX7

استریو میکروسکوپ

راحتی و کیفیت بالا برای تصویربرداری از علوم زیستی

استریو میکروسکوپ المپیوس مدل SZX7 با سیستم نوری گالیله ای، کیفیت عالی تصاویر به ویژه هنگام استفاده از دوربین میکروسکوپ دیجیتال را، ارائه می دهد. این میکروسکوپ برای کاربردهای تصویربرداری علوم زیستی مناسب است و دارای اپتیک با تطابق رنگی بالا، نسبت بزرگنمایی 1:7 و یک پایه با ایلومینیتور LED می باشد.

لوپ مقرون به صرفه با سیستم مدولار

سیستم نوری Galilean

سیستم نوری گالیله ای از دو مسیر نوری بزرگنمایی مستقل و موازی (راست / چپ) بهره می برد، که سبب می شود تا تصویر به عملکرد نوری عالی و به مدولاریته سیستمی بالا برسد. انتخاب دقیق پوشش های سطح لنز و اپتیک های بزرگنمایی آپوکروماتیک باعث می شود نمونه های رنگ آمیزی شده، کاملا با رنگ های اصلی و معتبر مشاهده و ثبت شوند.

دارای نسبت بزرگنمایی 1:7

محدوده بزرگنمایی 8x تا 56x با عدسی 1x و ارائه بزرگنمایی 112x با عدسی 2x، همچنین قابلیت انعطاف پذیری ماکرو به میکرو SZX7، این محصول را برای طیف گسترده ای از کاربردهای روتین مناسب می سازد.

انتخاب عدسی با عملکرد بالا

لنزهای سری DFPlan دارای پاور NA بالا و همچنین عملکردی راحت و آسان با طراحی نوری ” distortion-free (بدون اعوجاج)” برای تصویربرداری فوق العاده مسطح، و دارای یک لنز عدسی 2x با NA 0.2 برای تصویربرداری با وضوح بالا در 600 جفت خط در هر میلی متر می باشد.

دارای پایه منبع نور LED

پایه منبع نور LED عبوری و انعکاسی، تمام مزایای تکنولوژی LED را برای شما به ارمغان می آورد. LED های مسطح و با روشنایی بالا امکان ادغام موفق نور انتقال یافته در پایه بسیار باریک را فراهم می کنند، که به نوبه خود دسترسی به تصویر نمونه را آسان و کار بر روی آن را تسهیل می کند.

بستن منو
×

سبد خرید