انتخاب شد:

T4 RNA لیگاز ۲ (کوتاه شده)

T4 RNA لیگاز ۲ (کوتاه شده)

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

T4 RNA لیگاز ۲ (کوتاه شده)

شماره کاتالوگ: E012

واحد: ۱۰۰ میکرولیتر

توضیحات محصول: RNA  T4 لیگاز ۲ (کوتاه شده) تشکیل پیوند فسفودی‌استر بین 5 ’ فسفات (DNA یا RNA) پیش آدنیله و 3 ‘هیدروکسیل RNA را کاتالیز می‌کند. این آنزیم کوتاه شده شامل اولین ۲۴۹ اسید آمینه است و برای لایگشن به ATP نیازی ندارد اما به یک اهدا کننده انتهایی’ 5 قبل از آدنیله شده نیاز دارد. در مواردی که سوبسترا در انتهای ‘5 از قبل آدنیله شده باشد، T4 RNA لیگاز 2 (کوتاه شده) در مقایسه با آنزیم تمام طول ( با شماره کاتالوگ E011) انتخاب بهتری است زیرا محصولات لایگشن یا اتصالی واکنش‌های جانبی کمتری تولید می‌کند و نمی‌تواند انتهای′ 5 RNA یا DNA فسفریله شده را به انتهای ′3 RNA متصل کند.

برنامه‌های کاربردی

  • اتصال DNA یا RNA از پیش آدنیله شده به انتهای RNA ’3
  • اتصال آغازگرهای آدنیله شده تک رشته‌ای به RNA برای ساخت کتابخانه و تولید cDNA و همچنین برای ساخت کتابخانه cDNA با رشته اختصاصی

 

غلظت محصول: U / μl ۲۰۰

فرمت آنزیم: آنزیم همراه با بافر 10X واکنش ارائه می‌شود.

شرایط نگهداری: تمام اجزا را در دمای ۲۰- درجه سانتی‌گراد نگهداری کنید.

بافر ذخیره سازی: ۱۰ میلی‌مولار Tris-HCl (pH 7.5)، ۱۰۰ میلی‌مولار NaCl، ۰٫۱ میلی‌مولار EDTA، ۱ میلی‌مولار DTT و ۵۰٪ ( درصد v / v) گلیسرول.

نکات محصول: یک واحد از این آنزیم به عنوان مقدار RNA  T4 لیگاز ۲  (کوتاه شده) مورد نیاز برای اتصال ۵۰٪ از ۰٫۴ میکروگرم از مخلوط ایکی‌مولار یک تک رشته ‘5 FAM دارای برچسب RNA 17-mer با انتهای 5’ پیش آدنیله شده تعریف می‌شود یک DNA 18 عاملی هنگا‌می‌که هر دو 17 مرمر به یک رشته مکمل 35 مرئی DNA در حجم واکنش کلی 20 میکرولیتر در 30 دقیقه در دمای 37 درجه حرارت پخت شوند.

احتیاط: این محصول فقط برای تحقیقات آزمایشگاهی توزیع می‌شود و برای استفاده تشخیصی مناسب نیست.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “T4 RNA لیگاز ۲ (کوتاه شده)”
بستن منو
×

سبد خرید