انتخاب شد:

منبع نوری خارجی فلورسنت المپیوس U-HGLGPS

منبع نوری خارجی فلورسنت المپیوس U-HGLGPS

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

منبع نوری المپیوس U-HGLGPS

منبع نور 130 وات المپیوس مدل U-HGLGPS، یک منبع نور با طول عمر بالا و ایده آل برای میکروسکوپ های فلورسانس است. این مدل یک منبع نور پر قدرت بدون نیاز به الاین و سانتر کردن است که باعث کاهش هزینه های جنبی می شود و نصب آن نیز بسیار آسان است. همچنین نور خروجی ثبات شدتی طولانی مدت و مناسبی را فراهم کند و طول عمر بالایی نیز دارد. عدسی داخلی شش مرحله ای U-HGLGPS به طور موثری شدت نور را کنترل می کند و تنظیمات ساده ای دارد. اتصال از طریق هادی های نوری اثرات حرارتی و ارتعاشی را در فریم میکروسکوپ کاهش می دهد.

منبع نور پر قدرت 130 وات با طول عمر بالا

این منبع نور پر قدرت 130 وات دارای عمر متوسط 2000 ساعت است و در مقایسه با منبع نورهای جیوه ای، بدون افت کیفیت  با کیفیت روشنایی، از نظر هزینه و مدت کارکرد بسیار به صرفه است و هزینه های اجرایی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

خروجی نور ثابت و یکنواخت

منبع نور المپیوس با جریان DC قابلیت ارائه ثبات از همان ابتدا و در طولانی مدت را به خوبی دارد و همچنین این اطمینان را ایجاد می کند که می توان مجددا یک آزمایش را با دقت تکرارپذیر کرد.

تنظیم شدت نور

عدسی داخلی شش مرحله ای به طور موثر می تواند شدت نور را کنترل کند. شدت نور را می توان در بازه های 100٪، 50٪، 25٪، 12٪، 6٪، 3٪ و 0٪ تنظیم کرد.

لرزش و حرارت کمتر

منبع نور که با یک هادی نوری همراه است، باعث کاهش اثرات حرارتی و ارتعاشی در فریم و استیج میکروسکوپ می شود که این امر به مشاهده دقیق تر طیف وسیعی از نمونه ها، کمک می کند.

بستن منو
×

سبد خرید