انتخاب شد:

منبع نوری المپیوس مدل VisiLED

منبع نوری المپیوس مدل VisiLED

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

منبع نوری المپیوس مدل VisiLED

منبع نوری المپیوس سری VisiLED، یک سیستم روشنایی جدید با حداکثر 80 LED سفید می باشد که برای کاربردهای میکروسکوپ استریو مناسب است. این سیستم ماژولار دارای طیف وسیعی از چراغ های حلقه ای و صفحات انتقال نور بوده و همچنین ترکیب متدهای روشنایی شامل زمینه روشن، تاریک و روشنایی سگمنتال را نیز امکان پذیر می کند. حالات روشنایی پیچیده را می توان مطابق با الزامات پروتکل های خاص، با تنظیماتی که برای استفاده های بعدی نیز ذخیره می شود، متناسب کرد. قابلیت کنترل الکترونیکی عالی LED ها روش های مختلفی را در بر می گیرد که بسیار فراتر از قابلیت منبع روشنایی میکروسکوپ های معمولی است.

دارای انعطاف پذیری در حالات نوری مختلف

سیستم ماژولار VisiLED با طیف وسیعی از چراغ های حلقه ای و صفحات نور عبوری، می تواند ترکیب زمینه روشن، تاریک، تصادفی و نور پس زمینه را، با نورهایی از جهات مختلف دیگر، امکان پذیر سازد.

بدون فن خنک کننده (بدون صدا و لرزش)

منبع نوری المپیوس، به واسطه ی تکنولوژی و طراحی بدون فن VisiLED ها بی صدا و بدون لرزش هستند و می توانند در اتاق های تمیز (کلین روم) و همچنین محیط های عمومی آزمایشگاه مورد استفاده قرار گیرند.

دارای قابلیت تنظیم شدت نور الکترونیکی پیوسته از صفر تا 100٪

سری VisiLED دارای قابلیت دایمینگ الکترونیکی پیوسته از صفر تا 100٪ می باشد. این ویژگی قابلیت انعطاف پذیری و کنترل بالایی را در اختیار کاربر قرار می دهد تا کاربر بتواند میزان روشنایی مورد نیاز در سطح را دقیقا برای نمونه های مختلف تنظیم کند.

نور سفید خنثی

نور  EasyLED نوری سفید خنثی (تقریباً 5،600) می باشد و کاملاً عاری از سوسو زدن و پرش است. این نور سفید خنثی سبب می شود تا تصاویری با تطابق رنگی عالی با نمونه واقعی تولید کند و همچنین برای استفاده با دوربین دیجیتالی مناسب است.

بستن منو
×

سبد خرید