انتخاب شد:

منبع نوری خارجی فلورسنت المپیوسX-Cite 120 Iris

منبع نوری خارجی فلورسنت المپیوسX-Cite 120 Iris

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

منبع نوری خارجی فلورسنت المپیوس X-Cite 120 Iris

منبع نوری المپیوس مدل X-Cite 120 Iris یک طیف کامل نور را با شدت یکنواخت، تولید می کند. پیوستگی عدسی 5 مرحله ای، به تنظیم شدت نور برای بهینه سازی تابش به نمونه و به حداقل رساندن فوتوبلیچینگ فلوئوروفورها، کمک می کند.

میزان شدت نور را می توان در بازه های 100٪ ، 50٪ ، 25٪ ، 12٪ و 0٪ تنظیم کرد. کنترل هوشمند دمای این منبع نوری، طول عمر لامپ را به بیش از 2000 ساعت افزایش می دهد. همچنین ویژگیهای از پیش طراحی شده این منبع نور سبب می شود تا تعویض لامپ ساده تر شود. سیستم X-Cite 120 Iris برای ارزیابی های معمول مناسب است و می تواند در محلی دورتر از میکروسکوپ قرار گیرد، که این امر باعث کاهش ارتعاش و گرما در میکروسکوپ می شود و فضای کاری شما را نیز بهینه می کند.

دارای لامپ پر قدرت 120 وات

لامپ پر قدرت 120 وات استفاده شده در X-Cite 120 Iris شدت تحریکی قابل مقایسه یا حتی بهتر از لامپ های قوس جیوه ای فراهم می کند. به عنوان یک مزیت، طیف بیشتری از فلوروفورها را میتواند تحریک کند.

لامپ هایی با طول عمر بالا

با گارانتی 2000 ساعت و طول عمر بیش از 2500 ساعت، لامپ پر قدرت W X-Cite 120 وات، با طول عمری ده برابر طول عمر یک لامپ جیوه معمولی، موجب صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های کاری می شود.

از پیش سانتر شده و با پخشی نور یکنواخت

در حالت کلی تعویض و تنظیم لامپ های یک منبع نور کاری سخت و پر زحمت است. آداپتور X-Cite به راحتی به پورت نور میکروسکوپ های موجود وصل می شود. برای تعویض لامپ کافیست، لامپ قدیمی را بردارید و  لامپ جدید را در محل، با یک کلیک جابزنید.

کاهش گرما و ارتعاش

منبع نوری المپیوس سری X-Cite با یک هادی نوری مایع به میکروسکوپ متصل می شود. فاصله این دستگاه از میکروسکوپ، این اطمینان را حاصل می کند که هیچگونه گرما یا ارتعاشی به میکروسکوپ منتقل نمی شود و این خود امکان بهینه سازی فضای کاری را فراهم می کند.

تنظیم شدت

منبع نور مدل المپیوس X-Cite 120 Iris از یک عدسی داخلی 5 مرحله ای برای تنظیم شدت نور و به حداقل رساندن فوتوبلیچینگ فلوئوروفورها، بهره می برد. میزان شدت را می توان در بازه های 100٪ ، 50٪، 25٪، 12٪ و 0٪ تنظیم کرد.

پیشگیری از تجمع گرما

تجمع گرما سبب کوتاه شدن عمر لامپ می شود و همچنین باعث خرابی زودرس آن نیز می شود. این منبع نور هوشمند به طور مستمر دمای لامپ را کنترل می کند، و در صورت گرم شدن زیاد از کارکرد تا زمانی که لامپ خنک شود و به حالت “ایمن برای راه اندازی مجدد (safe-to-restart) ” برگردد، جلوگیری می کند.

بستن منو
×

سبد خرید