انتخاب شد:

منبع نوری فلورسنت المپیوس مدل X-Cite 120 Q

منبع نوری فلورسنت المپیوس مدل X-Cite 120 Q

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

منبع نوری فلورسنت المپیوس X-Cite 120 Q

منبع نور المپیوس مدل X-Cite 120 Q با استفاده از یک لامپ پر قدرت 120 وات برای تحریک طیفی کامل با پخشی یکنواخت، نسبت به لامپ های قوس جیوه معمولی برتری دارد. این منبع نور هوشمند به طور مستمر دمای لامپ را کنترل می کند، و از گرم شدن بیش از حد یونیت جلوگیری می کند. به طوری که لامپ طول عمری بیش از 2000 ساعت دارد و این خود سبب کاهش بسیار زیاد هزینه های کاری می شود. ویژگی از پیش سانتر و تنظیم بودن سبب می شود تا تعویض لامپ تبدیل به فرآیندی تک مرحله ای شود. سیستم المپیوس سری X-Cite 120 Q برای ارزیابی های معمول مناسب است، و قرار گیری در محلی دورتر از فریم اصلی سبب می شود تا ارتعاش و گرما در میکروسکوپ کاهش یابد.

دارای لامپ پر قدرت 120 وات

لامپ پر قدرت 120 وات استفاده شده در X-Cite 120 Iris شدت تحریک نوری قابل مقایسه یا حتی بهتر از لامپ های قوس جیوه را فراهم می کند. به عنوان یک مزیت طیف بیشتری از فلوروفورها را میتواند تحریک کند.

لامپ هایی با طول عمر بالا

با گارانتی 2000 ساعت و طول عمر بیش از 2500 ساعت، لامپ پر قدرت W X-Cite 120 وات، با طول عمری ده برابر طول عمر یک لامپ جیوه معمولی، موجب صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های کاری می شود.

از پیش سانتر شده و پخشی یکنواخت نور

در حالت کلی تعویض و تنظیم لامپ کاری سخت و پر زحمت است. آداپتور X-Cite به راحتی به پورت نور میکروسکوپ های موجود وصل می شود. برای تعویض لامپ کافیست، لامپ قدیمی را بردارید و لامپ جدید را با یک کلیک جابزنید.

کاهش گرما و ارتعاش

منبع نوری المپیوس مدل X-Cite با یک هادی نوری مایع به میکروسکوپ متصل می شود. فاصله این دستگاه از میکروسکوپ این اطمینان را ایجاد می کند که هیچگونه گرما یا ارتعاشی منتقل نمی شود و این خود امکان بهینه سازی فضای کاری را فراهم می کند.

پیشگیری از تجمع گرما

گرمای بیش از حد سبب کوتاهی عمر لامپ می شود و همچنین باعث خرابی زودرس آن نیز می شود. این منبع نور هوشمند به طور مستمر دمای لامپ را کنترل می کند و از کارکرد سیستم در صورت تجمع گرما تا زمانی که لامپ خنک شود و به حالت “ایمن برای راه اندازی مجدد (safe-to-restart) ” برگردد، جلوگیری می کند.

بستن منو
×

سبد خرید