Applied Spectral Imaging
محصولات ASI

پارس ژن نماینده انحصاری كمپاني آمريكايي Applied Spectral Imaging، فعال در زمينه توليد نرم افزارهاي آنالیز سيتوژنتيك، سیتوژنتیک مولکولی، FISH، بندینگ و همچنین عکسبرداری سیتوژنتیک با ۲۵ سال سابقه توليد، بيش از ۳۰ اختراع ثبت شده در آمريكا، اروپا و ژاپن، بيش از ۳۰۰۰ سيستم در حال كار و ۵۰ نماينده فعال در سراسر جهان، يكي از معتبرترين و بزرگترين توليدكننده‌های اين محصول در جهان مي باشد. محصولات ASI با کاربردهای سیتوژنتیکی، پاتولوژی تصویربرداری تقسیم می شوند. و يكي از نكات اطمينان بخش محصولات اين كمپاني دريافت تأييديه FDA مي باشد كه استفاده از آنها را در امور درماني توسعه بخشيده است.شركت پارس ژن به عنوان نماينده انحصاري فروش، مشاوره و خدمات پس از فروش محصولات كمپاني ASI در ايران آمادگي خود را جهت تجهيز آزمايشگاه متخصصين گرانقدر ايراني به محصولات و نرم افزار های ASI اعلام مي نمايد. جهت آگاهی از محصولات ASI می توانید به سایت آن شرکت مراجعه کرده و محصولات مورد نیاز خود را انتخاب نموده و سپس جهت سفارش با ما تماس حاصل فرمایید.
Karyotyping
BandView توانایی برتر ASI در تصویر برداری با رزلولشن بالا می باشد که باعث اتوماتیک کردن کاریوتایپینگ می شود. BandView باعث گردش کاری بصری با ابزار های اپتیمم سازی مانند مقایسه کروموزومی و همچنین گزارش سفارشی می شود. نرم افزار آنالیز BandView از ابزارهای ویرایشی هوشمندی که در حالت کاریوتیپ و متافاز فعال هستند بهره میگیرد. BandView راه حل برتر برای اتوماتیک کردن کاریوتیپ در انسان و سایر گونه ها می باشد.
Automatic Metaphase Finder
نرم افزار MetScan باعث اتوماتیک کردن کار خسته کننده و پر زحمت جستجوی متافاز می شود که این مهم را از طریق نرم افزار منحصر به فرد، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ASI یعنی متافاز یاب (Metaphase Finder) انجام می دهد. ASI’s GenASIs Scan & Analysis, MetScan با حذف نیاز به جستجوی دستی متافاز، سبب افزایش نتایج از طریق جستجوی خودکار و دسته بندی متافاز ها می شود.
Fluorescent Karyotyping
سیستم FISHView باعث اتوماتیک شدن کاریوتیپینگ و تولید تصاویر فلورسنت با رزلوشن بالا می شود. FISHView شامل یک گردش کار بصری با ابزارهای بهینه سازی مانند مقایسه کروموزومی پیشرفته و همچنین گزارش های سفارشی شده می باشد. GenASIs Capture & Analysis, FISHView به عنوان ایده برتر در خودکارسازی FISH و کاریوتیپ در انسان و سایر گونه ها داری مزایای زیر می باشد:
تصاویر با رزلوشن بالای عالی
اتوماسیون پیشرفته
کاربری آسان
قابلیت انجام در چندین گونه
Spectral Karyotyping
GenASIs Spectral, HiSKY، تشخیص ترانسلوکاسیون های کوچک ژنتیکی، دخول ها، مارکرها و سایر ناهنجاری های ژنتیکی را تسهیل می کند. خصوصیات سادگی و در عین حال قوی بودن HiSKY باعث می شود که به عنوان استاندارد طلایی در Multicolor FISH مطرح شود. HiSKY شما را قادر می سازد به آسانی و کارآمدی بالا بیشتر ناهنجاری های کوچک را تشخیص دهید. HiSKY از یک ترکیب منحصر به فرد شامل ۵ رنگ برای رنگ آمیزی تمام ۲۴ کروموزوم انسانی استفاده می کند. متافازهای رنگی به وسیله تکنولوژی منحصر به فرد ASI شناسایی می شوند و اطلاعات کروموزوم ها را با جزئیات استخراج می کنند.

بستن منو
×

سبد خرید