خدمات مشاوره‌ای پارس‌ژن

ما در شرکت پارس ژن با همکاری شرکای تجاری و علمی خود و نیز تنی چند از اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها اقدام به ارائه خدمات مشاوره‌ای در حیطه طراحی آزمایشگاه، راه‌اندازی تکنیک‌های تخصصی و مشاوره علمی در حوزه تخصصی نموده‌ایم. تجربیات ما به سال 2010 برمی گردد، زمانی که به طور حرفه‌ای شروع به تجهیز آزمایشگاه‌های متعدد در ایران نمودیم. امروز مفتخر هستیم با بیش از 100 آزمایشگاه و مرکز درمانی در منطقه همکاری داشته‌ایم و این، پارس‌ژن را در زمره یکی از با تجربه‌ترین شرکت‌های تجاری دارای متنوع‌ترین خدمات علمی و فنی در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی و بیمارستانی قرار داده است.

بهترین انتخاب با پارس ژن

شرکای تجاری و علمی ما در نقاط مختلف دنیا شامل کانادا، اتریش و ترکیه مستقر هستند. دفتر مرکزی شرکت و خدمات مشاوره پارس ژن در تهران فعال است. آرمان ما علاوه بر حفظ جایگاه خود در منطقه، تمرکز بر ارائه خدمات مشاوره پیشرو با تمرکز بر نظارت بر انجام کار است.

تیم مشاورین ما

مشاورین پارس ژن از اساتید و اعضای هیات علمی شناخته  شده در مراکز پژوهشی و شرکت‌های دانش بنیان هستند که سال‌ها تجربه فعالیت پژوهشی و تدریس در ایران و همکاری در پروژه‌های بین‌المللی در حوزه زیست‌شناسی نوین دارند.

مجموعه پارس ژن در راستای شعار خود مبنی بر «دنیای بهتری که قرار است بسازیم» با افتخار پذیرای اساتید و عزیزانی است که مایل به همکاری و ارائه تجربیات خود به دیگران هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به بخش آموزش ایمیل بزنید.

تماس با تیم مشاوره پارس‌ژن

بستن منو
×

سبد خرید