ExtraGene

 

 

محصولات مصرفی اکستراژن

شرکت اکستراژن (ExtraGene) واقع در کشور تایوان، تولید کننده حرفه‌ای مواد و تجهیزات پزشکی یکبار مصرف آزمایشگاهی است. این شرکت با بیش از ده سال سابقه تولید مواد مصرفی پلاستیکی باکیفیت آزمایشگاهی، توانسته سهم خوبی از بازار جهانی را از آن خود کند.

تمام محصولات ساخت شرکت اکستراژن در اتاق تمیز (Clean Room) و با کیفیت تایید شده توسط  ISO9001: 2015 / ISO 13485: 2016 تولید و عرضه می‌شوند. در این شرکت برای کنترل کیفیت محصولات از رزین ۱۰۰ درصد خالص استفاده می‌شود.

شرکت اکستراژن دارنده تمام گواهینامه­ ها و استانداردهای لازم برای تولید محصولات  عاری از DNase ،RNase  و Pyrogene است.

ارائه کیفیت بالا و قیمت رقابتی، مهم‌ترین مزیت شرکت اکستراژن (ExtraGene) به شمار می‌آید و هدف این شرکت تداوم گسترش خطوط تولید برای رفع نیازهای مصرف کنندگان و صرفه جویی در بودجه برای کاربران است.

از جمله محصولات تولید شده توسط شرکت اکستراژن می‌توان به ظروف و وسایل پلاستیکی مصرفی آزمایشگاه‌ها اشاره کرد که شامل تیپ یا سرسمپلر مخصوص انواع میکروپیپت‌ها، انواع رک‌های PCR، انواع لوله‌های میکروسانتریفیوژ و لوله سانتریفیوژ، میکروتیوب‌های PCR، استریپ و درب استریپ PCR، پلیت‌های PCR، پلیت‌های الایزا، پتری دیش‌ها، فالکون، کرایوباکس و همچنین کرایوتیوب‌ها هستند.

شرکت پارس ژن پویا به عنوان نماینده انحصاری فروش محصولات شرکت اکستراژن در ایران، در جهت تامین نیاز محصولات مصرفی آزمایشگاهی، در ‏خدمت دانشگاهیان، مراکز علمی تحقیقاتی، آموزشی، پژوهشی و درمانی و شرکت‌های داروسازی سراسر کشور است. شرکت پارس ژن پویا (نماینده ExtraGene) با تکیه بر تخصص و تجارب موفق خود در زمینه تامین تجهیزات آزمایشگاهی قادر است در کوتاه ­ترین زمان ممکن کلیه محصولات شرکت اکستراژن را در اختیار محققان و پژوهشگران سراسر کشور قرار دهد.

بستن منو
×

سبد خرید