Olympus

 

 

کمپانی المپیوس

شرکت المپیوس (Corporation Olympus) یک شرکت ژاپنی در زمینه تولید محصولات نوری و اپتیکی و همچنین تجهیزات تصویربرداری است. این شرکت در ۱۲ اکتبر سال ۱۹۱۹ تاسیس شد. شرکت المپیوس در ابتدای فعالیت خود شروع به ساخت و تولید میکروسکوپ‌های نوری و انواع دماسنج کرد. در حال حاضر این شرکت سهم بزرگی از بازار جهانی میکروسکوپ و آندوسکوپ به خصوص برای کاربردهای پزشکی را اختیار دارد. دفتر مرکزی شرکت المپیوس در توکیوی ژاپن قرار دارد و اکنون در اقصی نقاط جهان نمایندگی‌های فعال دارد.

شرکت المپیوس با بیش از ۱۰۰ سال سابقه ساخت میکروسکوپ‌ها، انواع تجهیزات نوری و تصویربرداری و نرم افزارها در جهت توسعه و پیشرفت تحقیقات علمی خدمات ویژه‌ای به پژوهشگران ارائه می‌دهد.

شرکت پارس ژن پویا این افتخار را دارد که انواع محصولات پیشرفته این کمپانی معتبر نظیر میکروسکوپ‌ها و لنزهای میکروسکوپی را عرضه کند و در جهت پیشبرد اهداف پژوهشی پژوهشگران و تامین نیاز مراکز علمی و تحقیقاتی، بیمارستان‌ها، مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها خدمت‌رسانی کند. شرکت پارس ژن پویا با توجه به تخصص و تجارب موفق خود، امکان تامین قطعات جانبی و مصرفی محصولات شرکت المپیوس را برای پژوهشگران سراسر کشور فراهم آورده است.

بستن منو
×

سبد خرید