آگاهی بیشتر، فعالیت کمتر، هزینه‌های پایین‌تر

پلتفرم یکپارچه آموزشی پارس‌ژن (P - TIP)

امروزه مبحث آموزش از اهمیت بالایی در توانمند نمودن نهادها و سازمان‌های تحقیقاتی برخوردار است. از این رو ما در شرکت پارس ژن با در نظر گرفتن این نکته بر آن شدیم تا علاوه بر در اختیار گذاشتن محصولات آزمایشگاهی، خدمات آموزشی مرتبط را ارائه دهیم. بر این اساس و با توجه به تخصصی بودن تکنیک‌های آموزشی، سعی ما این است که مخاطبین ما بتوانند بهترین کیفیت آموزشی را تجربه کنند. تلاش مجموعه پارس ژن در این حوزه به راه‌اندازی پلتفرم یکپارچه آموزشی پارس‌ژن با اختصار (P – TIP) منتج شده است.

دوره‌های مجازی

یادگیری در آزمایشگاه

‌یادگیری از طریق دست‌ورزی

دوره‌های مجازی

بدون مرز فرا بگیرید…

بیش از 1400 سال پیش پیامبر بزرگ اسلام پیروان خود را به فراگیری دانش حتی در سرزمین‌های دور (چین) توصیه کردند. توصیه ایشان در آن زمان بدون کمترین امکانات ارتباطی اهمیت فراگیری دانش را نشان می‌دهد. بر اساس این آموزه ما در شرکت پارس‌ژن این امکان را با استفاده از فناوری‌های روز برقرار کرده‌ است تا مشتریان و مخاطبین ما بتوانند آموزش‌های مورد نیاز خود را از منابع دست اول به واسطه شبکه جهانی اینترنت دریافت کنند.

محتوای تولید شده به دو شکل وبینار و فیلم‌های کوتاه آموزشی برای شما قابل دسترسی است:

یادگیری در آزمایشگاه

همواره ما در کنار شما هستیم…

آموزش در محل شیوه‌ نوینی از آموزش است که مدتی است در میان علوم مختلف جا افتاده است. در این روش تیم مدرسین به همراه تجهیزات آموزشی در محل مورد نظر مخاطب حاضر می‌شوند. بدین ترتیب مخاطب با توجه به نیاز خود و در محل خود آموزش مورد نیاز خود را دریافت می‌نماید. این روش به دلیل کاهش‌ هزینه‌های آموزشی طرفداران بسیاری بخصوص در میان مراکز آزمایشگاهی و خدماتی دارد.

مزایای این روش برای کارمندان و صاحبان آزمایشگاه به شرح زیر است:

تنظیم طول دوره با توجه به برنامه زمان‌بندی مخاطب؛

انتخاب تعداد شرکت‌کنندگان با توجه به فضای مخاطب؛

آموزش در مکان مورد نظر مخاطب و با استفاده از تجهیزات آزمایشگاه خود؛

تنظیم محتوای مورد نیاز با توجه به سطح دانش مخاطب.

 

همکاران علمی پارس‌ژن مفتخرند دوره‌ها و برنامه‌های درسی را متناسب با شرایط، اهداف و الزامات آزمایشگاه شما و همچنین دانش و مهارت‌های قبلی شما ارائه دهند. همچنین دوره‌های آموزشی منطبق بر موضوعات و با نمونه‌های شما انجام خواهد شد تا بیشترین راندمان آموزشی را شاهد باشیم.

برای آگاهی از شرایط دوره‌ها و هرگونه پرسش لطفا با کارشناسان بخش آموزش از طریق خط اینترنتی 091010011 و یا ایمیل دپارتمان آموزش در تماس باشید.

‌یادگیری از طریق دست‌ورزی

وبینار و دوره‌های آموزشی کافی نیستند…

کارورزی‌های عملی فقط برای خیاطی‌، آشپزی یا نقاشی نیستند. این اصطلاح فلسفه‌ای به قدمت 350 سال قبل از میلاد مسیح (ع) دارد، زمانی که ارسطو گفت: «چیزهایی را که باید بگیریم، می‌توانیم با دست‌ورزی با آنها یاد‌ بگیریم.»

بهترین گزینه آموزشی برای دانشجویان کم‌تجربه و جوانان با استعدادهای کشف نشده یادگیری در قالب کارآموزی و دست‌ورزی‌ است.

پارس‌ژن مفتخر است متناسب با نیاز مشتریان و مخاطبین خود را به صورت دوره‌ای برگزار نماید. دوره‌ها و پروژه‌های تعاملی این فرصت را به شما می‌دهند تا مهارت‌های علمی و عملی را در سناریوهای دنیای واقعی آزمایشگاه فرا بگیرید.

برای اطلاع از زمان و نحوه برگزاری دوره‌ها کافیست در سایت پارس ثبت نام کنید.

بستن منو
×

سبد خرید