انتخاب شد:

میکروسکوپ المپیوس مدل IXplore TIRF

میکروسکوپ المپیوس مدل IXplore TIRF

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

میکروسکوپ المپیوس مدل IXplore TIRF

تصویربرداری عالی چند رنگ TIRF

سیستم میکروسکوپ المپیوس مدل IXplore TIRF که برای ردیابی فعل و انفعالات در غشا، تشخیص تک مولکول و آزمایشات کولوکالیزیشن طراحی شده است، تصویربرداری همزمان چند رنگ TIRF را برای حداکثر 4 رنگ با پایداری بالا ارائه می دهد.

تصویر برداری همزمان چند رنگ TIRF

سیستم Olympus cellTIRF دستیابی و مشاهده همزمان چهار طول موج مختلف را فراهم می کند.

  • کنترل زاویه Motorized برای هر لیزر نفوذ (± 1 نانومتر) را فراهم می کند، امکان ایجاد تصاویر با کنتراست بالا از سطح سلول و تک مولکول ها و به حداقل رساندن نویز پس زمینه
  • سیستم cellTIRF-4Line دارای اپتیک FRAP نقطه ای برای اولین شار لیزر است که آزمایش های FRAP و فوتو سوئیچینگ را بدون هیچ گونه هزینه اضافی امکان پذیر می کند.

تصویربرداری پایدار

ساختار بدنه و طراحی ناب فوکوس سیستم IXplore از استحکام بالایی برخوردار است که تأثیر لرزش و دما را کاهش می دهد. این خصیصه موقعیت های مطلوب کاربر را در امتداد محورهای X- ، Y- و -Z حفظ می کند تا تصویر برداری تایم لپس و مولتی پوینت را تسهیل کند. هنگامی که استیج اولتراسونیک (IX3-SSU) و سیستم TruFocus با یکدیگر ترکیب می شود ، سیستم میکروسکوپ IXplore TIRF می تواند تصاویر تایم لپس با دقت بالا و مولتی پوینت را که در یک راستا و در فوکوس قرار دارند ، ثبت کند.

عدسی های TIRF

مشاهده فلورسانس انعکاس داخلی (TIRF) با طیف وسیعی از آبجکتیوها با خصوصیت نسبت سیگنال به نویز بالا و تصحیح کولار برای تنظیم ضخامت و دمای کوت روی گلس تسهیل می شود. عدسی های آپوکرومات اصلاح شده با NA 1.5 به شما کمک می کند تصاویر با کیفیت بالا و یکنواخت با میدان دید بزرگ را بدست آورید.

آنالیز پیشرفته

این میکروسکوپ المپیوس دارای قابلیت های پیشرفته مانند ردیابی نمونه، شمارش و اندازه گیری، Kymograph و تجزیه و تحلیل همزمان دو بعدی real time برای افزایش شناسایی نمونه مورد نظر، می باشد.

دستگاهی سریع ، میکروثانیه ای و دقیق

فیلتر ویل سریع، شاتر، کنترل منبع نور LED و کنترلرهای real time (U-RTC) باعث کاهش فوتو بلیچینگ و فوتوتوکسیتی می شوند در نتیجه باعث ایجاد سلول های سالم و داده های قوی تر می شوند.

بستن منو
×

سبد خرید