انتخاب شد:

منبع نوری المپیوس مدل KL 1500 HAL

منبع نوری المپیوس مدل KL 1500 HAL

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

منبع نوری المپیوس مدل KL 1500 HAL

منبع نوری المپیوس سری KL 1500 HAL برای کاربردهای استاندارد و سطح بالا که نیاز به نور هالوژن دارند، توسعه داده شده است. نور مخصوص این منبع نوری که توسط یک لامپ هالوژن (150 وات) تامین می شود در یک فیبر شیشه ای با قطر 9 میلی متر قرار دارد. این منبع نور دارای صفحه نمایش LCD چند منظوره است که اطلاعاتی در مورد ویژگی های مختلف نور به کاربر می دهد .

روشنایی بالا و رندر رنگ عالی

KL 1500 HAL شامل لامپ 150 وات با شدت نور بالا و دارای عملکرد عالی در رنگ های نزدیک به 100 CRI طیف هالوژن است.

دارای فن خنک کننده با سر و صدای بسیار کم (بسیار آرام)

KL 1500 HAL دارای یک فن خنک کننده مخصوص با سر و صدای کم می باشد که مدیریت گرما را انجام می دهد و سر و صدا و لرزش را در فریم میکروسکوپ به حداقل می رساند همچنین به افزایش دقت و راحتی کار با میکروسکوپ نیز کمک می کند.

دارای قابلیت تنظیم شدت نور الکترونیکی پیوسته از صفر تا 100٪

منبع نوری المپیوس سری KL 1500 HAL دارای قابلیت دایمینگ الکترونیکی پیوسته از صفر تا 100٪ می باشد. این ویژگی قابلیت انعطاف پذیری و کنترل بالایی را در اختیار کاربر قرار می دهد تا کاربر بتواند میزان روشنایی مورد نیاز سطحی را بصورت دقیق، برای نمونه های مختلف تنظیم کند.

 دارای اسلایدر فیلترهای رنگی

KL 1500 HAL دارای یک اسلایدر ویژه است، که امکان استفاده از فیلترهای رنگی و LBD را برای روش های مختلف مشاهده فراهم می کند و همچنین امکان جابجایی آسان بین تصویربرداری رنگی و مونوکروم را فراهم می کند.

دارای نمایشگر LCD چند منظوره

صفحه نمایش LCD تنظیمات میزان روشنایی را با درصد، دمای رنگ را بر حسب K (کلوین)، مجموع ساعت های کار در طول عمر لامپ مطابق با تنظیمات ولتاژ، مد عملکرد یا کد خطا را نشان می دهد.

طیف گسترده ای از هادی های نوری مناسب

سیستم نوری برای اتصال منبع به یکی از هادی های نور موجود بهینه شده است. بسته به نوع کاربرد، برای انواع مختلفی از هادی های نور انعطاف پذیر، هادی های نور گردن غازی ، چراغ های حلقه ای و لوله های نوری مناسب است.

بستن منو
×

سبد خرید