انتخاب شد:

منبع نوری المپیوس مدل KL 1600 LED

منبع نوری المپیوس مدل KL 1600 LED

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

منبع نوری المپیوس مدل KL 1600 LED

منبع نوری المپیوس سری KL 1600 LED یک منبع نور سرد فیبر نوری و جایگزینی مناسب برای منابع نوری معمولی هالوژنی است.این محصول المپیوس، برای کاربردهای استاندارد و سطح بالا مناسب می باشد. نور تولید شده توسط هفت LED با روشنایی بالا به یک فیبر شیشه ای باریک منتقل می شود، این در حالی است که مدیریت حرارت توسط فن خنک کننده با سر و صدای بسیار کم صورت می گیرد. میزان روشنایی این منبع نور نسبت به لامپ هالوژن 150 وات، بیشتر است، اما با این حال 80٪ انرژی کمتری مصرف می کند. تنظیم شدت نور پیوسته الکترونیکی از صفر تا 100٪ قابل انجام است و با کم یا زیاد شدن نور منبع ، دمای رنگ ها پایدار می ماند.

دارای روشنایی معادل منبع نور هالوژنی 150 وات

هفت LED با روشنایی بالا و هر کدام با توان 4.9 وات، روشنایی بالاتری را نسبت به یک لامپ هالوژن 150 واتی ارائه می دهند. میزان روشنایی LED KL 1600 در مقایسه با مدل قبلی آن بسیار بهبود یافته است،LED KL 1600 به عنوان یک سیستم روشنایی استاندارد برای همه میکروسکوپ های استریو بهینه سازی شده است. مصرف انرژی این مدل 80٪ كمتر از منابع نوری معمولی هالوژن است كه صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و منابع زیست محیطی دارد.

دارای فن خنک کننده با سر و صدای بسیار کم (بسیار آرام)

KL 1600 LED دارای یک فن خنک کننده مخصوص با سر و صدای کم می باشد که مدیریت گرما را انجام می دهد و سر و صدا و لرزش را در فریم اصلی میکروسکوپ به حداقل می رساند. در عین حال به افزایش دقت و راحتی کار با میکروسکوپ نیز کمک می کند.

دارای قابلیت تنظیم شدت نور الکترونیکی پیوسته از صفر تا 100٪

منبع نوری المپیوس سری KL 1600 LED دارای قابلیت دایمینگ الکترونیکی پیوسته از صفر تا 100٪ می باشد. این ویژگی قابلیت انعطاف پذیری و کنترل بالایی را در اختیار کاربر قرار می دهد تا بتواند میزان روشنایی مورد نیاز در سطح را بصورت دقیق و برای نمونه های مختلف تنظیم کند.

بدون تغییر دمای رنگ در اثر تغییر شدت نور

دمای رنگ هنگامی که LED در سطوح مختلف شدت نور تنظیم می شود، حفظ می شود (ثابت می ماند)، بنابراین منبع نوری المپیوس، امکان مشاهده مداوم را در روشنایی مطلوب فراهم می کند.

دارای اسلایدر فیلترهای رنگی

KL 1600 LED دارای یک اسلایدر (نوار لغزنده) ویژه است، که امکان استفاده از فیلتر رنگی و LBD را برای روش های مختلف مشاهده ای فراهم می کند و همچنین امکان جابجایی آسان بین تصویربرداری رنگی و مونوکروم را نیز فراهم می کند.

طیف گسترده ای از هادی های نوری مناسب

سیستم نوری برای اتصال منبع به یکی از هادی های نور موجود بهینه شده است. بسته به نوع کاربرد، برای انواع مختلفی از هادی های نور انعطاف پذیر، هادی های نور گردن غازی، چراغ های حلقه ای و لوله های نور مستقیم مناسب است.

بستن منو
×

سبد خرید