انتخاب شد:

منبع نوری فلورسنت المپیوس X-Cite 120 PC

منبع نوری فلورسنت المپیوس X-Cite 120 PC

تماس بگیرید

دسته:
Compare

توضیحات

منبع نوری فلورسنت المپیوس X-Cite 120 PC

منبع نور المپیوس سری X-Cite 120 PC همانند منبع نور X-Cite 120 Q، عملکرد مناسبی را ارائه می دهد همچنین دارای مزیت کنترل توسط PC (کامپیوتر) نیز می باشد. این منبع نور شدت تحریک بیشتری را نسبت به لامپ های قوس جیوه ای فراهم می کند و طول عمری ده برابر بیشتر را نیز ارائه می دهد.

این منبع نور می تواند در مکانی دورتر از میکروسکوپ قرار گیرد که این خود سبب می شود تا لرزش و گرما در میکروسکوپ کاهش یابد و فضای کاری نیز بهینه شود. برای اتوماسیون کامل، رابط کاربری ساده RS-232، با استفاده از نرم افزار cellSens می تواند امکان یکپارچه سازی با نرم افزار را فراهم کند.

دارای لامپ پر قدرت 120 وات

لامپ پر قدرت 120 وات استفاده شده در X-Cite 120 Iris شدت تحریک نوری قابل مقایسه یا حتی بهتر از لامپ های قوس جیوه را فراهم می کند. به عنوان یک مزیت طیف  بیشتری از فلوروفورها را میتواند تحریک کند.

لامپ هایی با طول عمر بالا

با گارانتی 2000 ساعت و طول عمر بیش از 2500 ساعت، لامپ پر قدرت W X-Cite 120 وات، با طول عمری ده برابر طول عمر یک لامپ جیوه معمولی، موجب صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های کاری می شود.

از پیش سانتر شده و با پخشی نور یکنواخت

در حالت کلی تعویض و سانتر لامپ کاری سخت و پر زحمت است. آداپتور X-Cite به راحتی به پورت نور میکروسکوپ های موجود وصل می شود. برای تعویض لامپ کافیست، لامپ قدیمی را بردارید  لامپ جدید را با یک کلیک جا بزنید.

کاهش گرما و ارتعاش

منبع نوری المپیوس مدل X-Cite با یک هادی نوری مایع به میکروسکوپ متصل می شود. فاصله این دستگاه از میکروسکوپ این اطمینان را می دهد که هیچگونه گرما یا ارتعاشی به میکروسکوپ منتقل نمی شود و این خود امکان بهینه سازی فضای کاری را فراهم می کند.

کنترل با PC (کامپیوتر)

X-Cite 120 PC قابلیت انعطاف پذیری بیشتری در کنترل دستی و در کنترل توسط کامپیوتر دارد. رابط کاربری ساده RS232 با استفاده از نرم افزار تصویربرداری cellSens امکان یکپارچه سازی نرم افزار و سیستم های اتوماتیک را فراهم می کند.

تنظیم شدت نور

منبع نور المپیوس سری X-Cite 120 Iris از یک عدسی داخلی 5 مرحله ای برای تنظیم شدت نور و به حداقل رساندن فوتوبلیچینگ فلوئوروفورها، بهره می برد. میزان شدت را می توان در بازه های 100٪ ، 50٪ ، 25٪ ، 12٪ و 0٪ تنظیم کرد.

پیشگیری از تجمع گرما

گرم شدن بیش از حد سبب کوتاه شدن عمر لامپ می شود و همچنین باعث خرابی زودرس آن نیز می شود. این منبع نور هوشمند به طور مستمر دمای لامپ را کنترل می کند، و در صورت تجمع گرما از ادامه کار تا زمانی که لامپ خنک شود و به حالت “ایمن برای راه اندازی مجدد (safe-to-restart) ” برگردد، جلوگیری می کند.

بستن منو
×

سبد خرید